MSI RTX 3060 alınır mı?

WattMan hatasından korkuyorum.

WattMan hatası ailenizi mi katlediyor hocam anlamadım ya, "WattMan hatasından korkuyorum" görende sanki korkulacak bir şey sanar, 6xxx serisinde büyük bir çoğunlukla fixlendi WattMan, gelse dahi 3 ayda bir denk gelecek 5 dk da halledebileceğin hata (hata bile değil WattMan) için gidip hem daha güçsüz hem de daha pahalı bir karta para dökmek istiyorsan buyur al 3060'ı.

Tamam da performans düşüşü dalgalanma gibi şeyler duydum.

Nereden duydunuz hocam kimden duydunuz? Kaynak belirtebilir misiniz?

Kötü bir model çünkü. Gerek soğutma, gerek malzeme, gerekse ses düzeyi olarak.

Hocam elimde 3070 var 2X soğutma konusunda 72 dereceyi ne yaparsan yap geçmiyor boşta 35 derece ve malzeme kalitesi olarak da çok iyi yani Ventus modellerine ön yargısız ne anlayamadım ses olarak haklı olabilirsiniz biraz fazla ama abartılacak düzeyde değil.

Hocam elimde 3070 var 2X soğutma konusunda 72 dereceyi ne yaparsan yap geçmiyor boşta 35 derece ve malzeme kalitesi olarak da çok iyi yani Ventus modellerine ön yargısız ne anlayamadım ses olarak haklı olabilirsiniz biraz fazla ama abartılacak düzeyde değil.

Bende 3060 Mech 2X var malzeme kalitesi dolaptaki bezelye konservesi ile yarışıyor. Mech için iyi malzeme kalitesi var demek için daha önce hiç malzeme kalitesi yüksek kart kullanmamış olmak lazım. Bu da 70 dereceyi geçmiyor ama kafa ütülemekte üzerine yok.

Bende 3060 Mech 2X var malzeme kalitesi dolaptaki bezelye konservesi ile yarışıyor. Mech için iyi malzeme kalitesi var demek için daha önce hiç malzeme kalitesi yüksek kart kullanmamış olmak lazım. Bu da 70 dereceyi geçmiyor ama kafa ütülemekte üzerine yok.

Malzeme kalitesini neye göre söylüyorsunuz.

Malzeme kalitesini neye göre söylüyorsunuz.

Kullandığım karta istinaden. Fanları kötü ve sesli, diğer kartım Sapphire Pulse 6600 XT çok daha "iyi" fanlara sahip ses & RPM hızı oranına göre. Malzeme kalitesi onda da vasat, soğutma bloğunun hafifliği ve plastik kalitesi hemen ele veriyor bu kartları.

RTX 3000 serisinin genelinde Mech 2x C tier'ın sonlarında yer alıyor bu da en kötü sayılan D tier'dan farksız sayılır. Yalnızca 3x modeli B tier'da geziyor, o dahi MSI Gaming modellerinin çift fanlılarının gerisinde. Takoz gibi kart anlayacağın, bundan daha ucuz olup daha kaliteli sayısız model var.

WattMan hatası ailenizi mi katlediyor hocam anlamadım ya, "WattMan hatasından korkuyorum" görende sanki korkulacak bir şey sanar, 6xxx serisinde büyük birçoğunlukla fixlendi WattMan, gelse dahi 3 ayda bir denk gelecek 5 dk da halledebileceğin hata (hata bile değil WattMan) için gidip hem daha güçsüz hem de daha pahalı bir karta para dökmek istiyorsan buyur al 3060'ı.

Nereden duydunuz hocam kimden duydunuz? Kaynak belirtebilir misiniz?

*Yayın Esnasında * Oluyormuş

AMD RX 6750 XT Buldum İyi mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı