MSI RTX 3060 kaç TL olacak?

Bütçe
4500
Niye alınmasın ki hocam? Ben Gaming X modelinin tasarımını gayet beğendim ama fiyatı abartı olursa alınmayabilir. ASUS KO modelini de merak ediyorum ne kadar olacak diye. MSI'a alternatif o model de olabilir. Tasarımı gayet iyi.
@tugoli iç bileşenleri kalitesiz kullanan bir MSI var bu sene.
Suprim X neden çıktı sanıyorsunuz :).
Gaming X TRIO yerden yere vuruldu çünkü 450A VRM kullanıyor o fiyata, ayrıca PCB'si iyi değil.
Suprim X abartı fiyatları var, Palit Gamerock modelinden çok az daha iyi olmasına rağmen 1-1.5K üstüne satılıyor.
Bu yüzden almayın diyorum.

MSI'ın Ventus 3X modeli hariç hiçbir Ventus modeli alınmamalı bence. MSI'ın en sorunlu modelleri onlar.

Tahminimce Ventus 2X modeli 300 - 320$, 3X modeli 330 - 340$ ve Gaming X modeli 350$ civarına satılır.

Hocam işlemcim Ryzen 5 3600, MSI B450M-A PRO Max, PSU Power Boost 650W 80+ PSU (en yakın zamanda değişecek) anakart kaynaklı sorun çıkar mı RTX 3060 ekran kartı takınca? Uygun fiyatlı bu sistemi uzun süre götürebilecek PSU önerisi de alabilir miyim?:D.

Hocam işlemcim Ryzen 5 3600, MSI B450M-A PRO Max, PSU Power Boost 650W 80+ PSU (en yakın zamanda değişecek) anakart kaynaklı sorun çıkar mı RTX 3060 ekran kartı takınca? Uygun fiyatlı bu sistemi uzun süre götürebilecek PSU önerisi de alabilir miyim?:D.

Hayır. Anakart kaynaklı bir sıkıntı çıkmaz ve eğer 2070S denginde çıkarsa 3060 darboğaz da olmaz.

PSU olarak bunu öneririm.

Hayır. Anakart kaynaklı bir sıkıntı çıkmaz ve eğer 2070S denginde çıkarsa 3060 darboğaz da olmaz.

PSU olarak bunu öneririm.

Teşekkür ederim bir sorum daha olacak Power Boost PSU' yu 6 aydır kullanıyorum 10-11 kere elektrik kesintisi oldu en az 20 kere oyun oynarken güç kablosu çıktı fişi çekildi ama bir sorun olmadı akım korumalı priz alsam ne kadar daha idare edebilirim?

Geri
Yukarı