MSI RTX 3070 Ti Suprim X vs Gaming X Trio

Lethaeus

Centipat
Daha fazla  
Hangisi daha iyi acaba? Hepsiburada üzerinde 12-13bin TL bandında satışta iki kartta. Neden 3070'ler 3070 Ti'dan daha pahalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer aceleniz yoksa biraz daha bekleyebilirsiniz bence. Çünkü bildiğini gibi Amazon eski fiyatlara yakın bir şekilde sonbahar döneminde ön siparişimsi şeyler almaya başladı. Benim fikrim sonbahar döneminde alman. Ama şimdi senin sorunu cevaplayayım. Eğer beyaz konseptli bir kasa toplayacaksan Suprim X, renklere hiç takılmıyorsan Gaming X. Aralarında ki performans farkı çok ama çok azdır.

Suprim X diğerine bakmayın bile içi çok boş Gaming X' in. Suprim X arka plaka olarak daha iyi. (Metal) Frekans olarak daha iyi. İç yapı ve soğutması daha iyi. Gaming X yerine ASUS TUF ya da Palit Gamerock alınabilir. Suprim X yerine de ROG Strix veya İnno3D x4 alınabilir.

Son düzenleme:
Ti mining getirisi daha düşük kart olduğu için millet almıyor. Stokları bulunuyor bu yüzden daha ucuz. Onun dışında arasında neredeyse hiç fark yok diyebiliriz. Gönlünüze gideni alın.

Hangisinin hangi model oldugunu yazmadan neden soruyorsun bu soruyu? Suprim X gaming Xden daha iyidir.
Başlığı okumadın galiba
Eğer aceleniz yoksa biraz daha bekleyebilirsiniz bence. Çünkü bildiğini gibi Amazon eski fiyatlara yakın bir şekilde sonbahar döneminde ön siparişimsi şeyler almaya başladı. Benim fikrim sonbahar döneminde alman. Ama şimdi senin sorunu cevaplayayım. Eğer beyaz konseptli bir kasa toplayacaksan Suprim X, renklere hiç takılmıyorsan Gaming X. Aralarında ki performans farkı çok ama çok azdır.
Bir süre daha bekleyeceğim zaten fakat gaming gecesi vs. gibi indirimler yakalarsam alırım diye düşünmüştüm. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı