MSI RTX 3070 Ventus 3X nasıldır?

Cuma günü aldım.
Hayırlı olsun hocam. Yakaladım aldım bu devirde stok bulmak zor vallaha.
O pahalı diyen arkadaşları 2 3 ay sonra görmek isterim. :)
Şaka bir yana stoğu nereden buldun? Bende alacağım.

Yani bende ilk defa pahalı diyeni duydum :D Hocam Qpden aldım da eğer beklediğim para gelirse iade edeceğim zaten kutuyu açmayacağım

5700XT'nin piyasasından haberiniz var mı sizin? Bu karta pahalı diyorsunuz. 😃 Adamlar 3000 liraya satılan en sorunlu modellerden biri olan Mech modelini 9000 liradan satışa koymuş.

Vergi dahil mi oluyor bahsettiğiniz ürünlerde?
Evet vergi dahil. Yaklaşık 90 ila 110 lirada kargo ücreti ödüyorsunuz. 2 yıl Amazon garantili oluyor, dezavantaj olarak görürmüsün bilmiyorum ama herhangi bir durumda tamiratı yok garantide. Direk ücret iadesi alıyorsun. Bence bu daha iyi. 1.5 yıl sonra bozuldu, verdiğin parayı geri alıp yeni karta geçebilirsin.
5700XT'nin piyasasından haberiniz var mı sizin? Bu karta pahalı diyorsunuz. 😃 Adamlar 3000 liraya satılan en sorunlu modellerden biri olan Mech modelini 9000 liradan satışa koymuş.
Türkiyede ürünlerin pahalı olması dünyada da öyle olduğu anlamına gelmiyor ki? Amazon gayette normal fiyatlardan satıyor ve herkes alıyor. Türkiyede normal fiyat koyan sadece QP Bilişim var oda zam yaptı malesef.

Ürünler stokta olmadığı için pahalı değeri o olduğu için değil. Amazon neredeyse tüm modellere günde 3,4 sefer stok açıyor.

Özellikle 3070 TUF modeli belki 10 kez stoğa giriyordur.

Evet vergi dahil. Yaklaşık 90 ila 110 lirada kargo ücreti ödüyorsunuz. 2 yıl Amazon garantili oluyor, dezavantaj olarak görür müsün bilmiyorum ama herhangi bir durumda tamiratı yok garantide. Direk ücret iadesi alıyorsun. Bence bu daha iyi. 1.5 yıl sonra bozuldu, verdiğin parayı geri alıp yeni karta geçebilirsin.

Türkiye'de ürünlerin pahalı olması dünyada da öyle olduğu anlamına gelmiyor ki? Amazon gayette normal fiyatlardan satıyor ve herkes alıyor. Türkiye'de normal fiyat koyan sadece QP Bilişim var oda zam yaptı maalesef.

Ürünler stokta olmadığı için pahalı değeri o olduğu için değil. Amazon neredeyse tüm modellere günde 3,4 sefer stok açıyor.

Özellikle 3070 TUF modeli belki 10 kez stoğa giriyordur.

F5 mi yapıyorsunuz sürekli yoksa program mı kullanıyorsunuz?

F5 mi yapıyorsunuz sürekli yoksa program mı kullanıyorsunuz?
Ben f5 yapıyorum.
3060ti modelleri bile 6000 TL amazon.de üzerinde.
Diğer büyük forumdaki RTX 3000 konusuna girerseniz insanların kaç liradan 3060,3070 aldığını görebilirsiniz hocam.

15 dakika önce amazon.de üzerinde 5400 liraya Gigabyte 3060 Ti Eagle OC satılmış, demekki siz bakmayı bilmiyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı