MSI RTX 3070 Ventus 3X OC 8 GB vs Gigabyte RTX 3070 Gaming OC 8 GB

Deniz_Ali

Decapat
Makaleler
3
RTX 3070 ekran kartı alacağım ama hangi markadan alsam kararsız kaldım.
MSI RTX 3070 Ventus 3X OC 8 GB - 7000TL.
Gigabyte RTX 3070 Gaming OC 8 GB - 6600TL.

Aralarındaki performans farkı ne kadar olur? Öncelikle onu sormak istiyorum. Yani gidip de 30-40FPS fark yaratır mı? Daha çok oyun için ve yayın açmak için kullanacağım. Isınma sorunu olmamasına dikkat ediyorum. Gigabyte bana fiyatı yüzünden daha çekici geldi. Açıkcası söylemek gerekirse ama MSI'ınkinin dış görünüşü de çok şık ama işin aslına gelirsek bir kere takıp bir daha yüzüne bakmayacağım. Sadece bilgisayarda göreceğim. Ekran kartı için performansı önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunu al geç. Daha ucuz bir alternatif:

6900TL ?? Gigabyte 6600TL di sinerji'de

MSI Ventus kartları giriş seviyesi, Gamerock veya Gaming OC tercih edin. İkisi arasından Gamerock daha iyi ama görünüş olarak Gaming OC daha çok seviyorsanız alınabilir.
Palit markası iyidir eski bir markadır'da ben öyle haşır haşır rgb akan şeyleri sevmiyorum oyüzden daha çok sade böyle Gaming OC derkende "windforce" denen şey fazla soğutamıyormuş.

Palit markası iyidir eski bir markadır'da ben öyle haşır haşır rgb akan şeyleri sevmiyorum oyüzden daha çok sade böyle Gaming OC derkende "windforce" denen şey fazla soğutamıyormuş.
Dostum ne demeye çalışıyorsun? Gaming OC modeli gayet iyi, soğutma anlamında da başarılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı