Elektronik MSI RTX 4060 - AMD Ryzen 5 5600 sistem 17.600 TL

wowasse

Femtopat
Yeni kasa yapmışlar. Ben 600 PSU ve 8 GB karta bu parayı vermem ama bütçesi olmayana alternatif yok. Xbox Series S aldım sadece ihtiyacı olana paylaşayım dedim. Dolar + dehşet bir hazır sistem kolpalığı dönüyor. Elde avuçta kalanı sürümden diye satıyorlar halbuki kar + kar.

Son düzenleme:
Kardesim, zaten bu RTX4060 en giris seviye FHD karti. İlla ayar dusecek, ayar dustugu icin VRAM kullanimi azalacak, boyle yetmis olacak iste bir süre.

8 GB kart bugün iyi iş görür ama 2 sene sonra orta ayara düşürür bu paraya 3-5 serpiştirmedikçe iyi bir şey zor.

Dayı o zaman RTX 4070'den aşağı kart almayacaksanız. Yani 3060, 6700 XT gibi kartların 12 GB'ı da 2 sene sonra kurtarmayacak kas güçleri yüksek/ultra ayarlara yetmeyeceği için.

Ne VRAM miş yahu? Herkes bir takmış VRAM. NVIDIA tarafında 8 GB 1080p için hayli hayli yeterli şu an.
Altı üstü PC oyunu için 2 senede bir kasa mı toplayalım değişen bir şey yok aynı grafik planlı eskitme. Tepki bu yönde ve Nvidia artık tam kolpacı oldu hele bu DLSS olayı tam çamur etti. Xbox alın Game Pass takılın zaten Mouse gerektiren sadece COD, CS ve bir kaç FPS oyunu. Bütün oyunlar konsola uygun konsola göre üretiliyor. Korsan ve Türkçe yama muhabbeti olmasa PC'nin esamesi okunmaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı