MSI RTX 4070 Super Ventus 2X alınır mı?

evet hocam satış tarafını da düşünüyorum. windforce da uygun görünüyordu baya iyi ki söylediniz ondan da uzak duracağım. peki eagle daha iyi mi?
Eagle daha iyi. 40 serisinde windforce kadar başını ağrıtmaz. 30 serisinde faciaydı ama Eagle 40 da toparladılar.
Bazen bi tık sıcak çalıştığını söyleyenler oluyor ama dayanakları ne bilmiyorum.

Hepsiburada'da favori listemde var ama hala 31.519 TL olarak gözüküyor tıklayınca 26 ya iniyor başka satıcıda. Biraz bana da şüpheli gibi geldi.

O zaman ben 2X MSI Ventus'tan vazgeçtim. Palit, INNO falan pek almak istemiyorum çünkü 1-2 sene sonra bilgisayarı satmak istersem ekran kartı Palit, INNO vs olduğu için alıcı çıkacağını düşünmüyorum. ASUS MSI vs olursa satmak daha kolay olur diye düşündüm.

Yok marka toplamıyorum.
Kasa ASUS.
İşlemci MSI.
Sıvı soğutma DeepCool.
PSU MSI.

Karma yani. Sadece 1-2 sene sonra satarken ekran kartının markasından dolayı satamamazlık olmasını istemiyorum.

İşlemci MSI?

tamamdır o şekilde bakacağım. palit ve inno'ya nazaran galax daha alınabilir geliyor bana, galax'da var mı sorunlu olan bir versiyon?
Bildiğim kadarıyla yok. düz 1 Click O.C. belki belli başlı modellerde bi tık sıcak çalışıyor olabilir o da sıkıntı değerlerde değil zaten.
SG veya ST modelleri olan kartlarda aşırı uygun fiyatlı ve performansı harika.
Bakarken fark ettim şu model indirimde ve performansı da güzel
1713281322699.png

pardon anakart MSI

Bildiğim kadarıyla yok. düz 1 Click O.C. belki belli başlı modellerde bi tık sıcak çalışıyor olabilir o da sıkıntı değerlerde değil zaten.
SG veya ST modelleri olan kartlarda aşırı uygun fiyatlı ve performansı harika.
Bakarken fark ettim şu model indirimde ve performansı da güzel
Eki Görüntüle 2170300
satarken zor olmayacaksa ben Palit'i beğeniyorum aslında bir sürü karttan daha soğuk çalışıyor diye okudum sürekli.
SG-ST-EX arasında nasıl bir fark var biliyor musunuz?

Şurada anlattım ancak reklam sayılmaması için özet geçeyim ;
EX : Normal versiyonun geliştirilmiş, paket olarak bi tık daha doldurulmuş hali
ST : EX in hemen ensesindeki model. Ufak bir Mhz ve tasarım farkı var. Yine de kaliteli (SG den ucuz ise)
SG : Markanın en üst segment modeli.

Şurada anlattım ancak reklam sayılmaması için özet geçeyim ;
EX : Normal versiyonun geliştirilmiş, paket olarak bi tık daha doldurulmuş hali
ST : EX in hemen ensesindeki model. Ufak bir Mhz ve tasarım farkı var. Yine de kaliteli (SG den ucuz ise)
SG : Markanın en üst segment modeli.
Bilgi için çok teşekkür ederim. Bunlara dikkat ederek bakacağım Palit’e

Geri
Yukarı