MSI RTX 4090'lı laptoplar yok mu?

@Nobilium 16 GB VRAM mevcut bir bakın isterseniz.
Gördüm hocam onu fakat 3080 var, rtx3000 serisine insem alacak laptop çok zaten.

Daha iyi. Tax Free (vergi iadesi) alabilirsin. Almanya da MediaMarkt/Saturn, Expert gibi magazalrda %10, Amazon da %19 iade alabilrisin.
Saturn ve mediamarkt fiyatları daha yğksek oluyor amazondan alabilirim. Ama amazonda tax free nasıl işliyor?

Lenovo Legion 7 Pro 13.Nesil Core i9 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Lenovo Legion 7 Pro 13.Nesil Core i9 Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Hepsiburada'daki cihaz yurtdışından getirilme muhtemelen. 13950hx'li Legion da yok. Yanlış girmiş bilgileri. İspanya'da AMD'lileri vardı galiba. Almanya'da da olabilir.

18 inch cihazlar 16:10 formatında oldukları için 17.3 Omen'lar kadarlar boyutları kabaca. Aynı konfigürasyonda 18 inch cihazlar 16'lardan daha performanslı oluyor (soğutmaları hacim nedeniyle daha başarılı olduğu için.)
bu arada şu legionların neden hiçbir yerde 18 inç boyutu yok.

Saturn ve mediamarkt fiyatları daha yğksek oluyor amazondan alabilirim. Ama amazonda tax free nasıl işliyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

18 inch legion üretilmedi henüz. Hocam aceleniz yoksa en azından 14. nesil Intel işlemcileri bekleyin. 13. Nesil gibi en yüksek performansına 150 watt'larda çıkmaz belki. Bir de Nvidia belki 4070 ti'ın mobilini çıkarır diyeceğim ama o zaman da 4080'leri ne yapacak?

18 inch legion üretilmedi henüz. Hocam aceleniz yoksa en azından 14. nesil Intel işlemcileri bekleyin. 13. Nesil gibi en yüksek performansına 150 watt'larda çıkmaz belki. Bir de Nvidia belki 4070 ti'ın mobilini çıkarır diyeceğim ama o zaman da 4080'leri ne yapacak?
4000 serisi ciktigindan beri forumda laptop almak icin can cekisiyorum inanin :D en son alacagim laptoplar bir anda 10-20k zam yeyince pes etmiştim. Bekle bekle nereye kadar para dovizde olsa da fiyatlar çok daha fazla artiyor :/

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bana telegramdan ulaşma şansınız var mi. Birkac sorum var da

Son düzenleme:
4000 serisi ciktigindan beri forumda laptop almak icin can cekisiyorum inanin :D en son alacagim laptoplar bir anda 10-20k zam yeyince pes etmiştim. Bekle bekle nereye kadar para dovizde olsa da fiyatlar çok daha fazla artiyor :/

Hocam bana telegramdan ulaşma şansınız var mi. Birkac sorum var da
Maalesef yok. Discordunuz varsa, dc den konusabiliriz. Dc: enis_kirazoglu_official

Yeni konular

Geri
Yukarı