MSI RX 480 Ekran kartında tiz ses sorunu

Nightswt

Kilopat
Arkadaşlar kartım MSI RX480. Oyunlara girdiğimde ekran kartından az da olsa tiz bir ses gelmekte. Coil Whine olabilir mi diye şüphelendim. Vatana gittiğimde çalışan arkadaş da tam olarak karar veremedi. İnternetten baktığım videolar kadar değil. Az da olsa ses olması normal mi? Buradan video da yükleyemiyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kartım MSI RX480. Oyunlara girdiğimde ekran kartından az da olsa tiz bir ses gelmekte. Coil Whine olabilir mi diye şüphelendim. Vatana gittiğimde çalışan arkadaş da tam olarak karar veremedi. İnternetten baktığım videolar kadar değil. Az da olsa ses olması normal mi? Buradan video da yükleyemiyorum. Ne yapmalıyım?
Kafana takma.

İşte o belkiye nasıl var ya da yok diyebiliriz. Kafanı iyice yaklaştırıp ve ortam sessiz olunca oluyor. Yoksa oyun oynarken ses açıkken ses gelmiyor. Hiç mi gelmemesi lazım.

Evet yük altında oluyor. Evet hiç duyulmuyor kasayı açınca kulağını yaklaştırınca duyuluyor. Dediğin gibi az bile olsa çıkmaması gerekiyorsa rahatsız etmese bile değişim yaparım o zaman.

Hayır rahatsız etmiyor. Ben de şimdi ne yapacağımı şaşırdım. İnanması güç ama bu benim 4.kartım. 3 farklı kart sorunluydu değişim yaptım. Daha fazla kişi yazsa daha iyi olurdu. İkna olmaya çok ihtiyacım var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı