MSI RX 5500 XT Gaming X nasıldır?

• Konuyu başlatan Gecko
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 827

Gecko

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bu konu başlığında kartla ilgili birçok konu olsa da sürekli güncel bilgi arayışı içinde olmamdan ötürü ve sınırlı bütçemin doğru şekilde kullanıldığından emin olmak istemeden dolayı tekrar açmış bulunuyorum.

Bugün 2250 liraya bu ekran kartını aldım, 1660S modelleri 2700 TL'den başladığı için bu karta yöneldim sizce iyi yapmış mıyım? Fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2400 TL'ye aslında 1660S modelleri bulunuyordu, gözünüzden kaçmış olabilir:

Onun dışında çok kötü bir tercih yapmamışsınız, Gaming X modeli güzel. RX 5500 XT 8GB ve 1660S arasında büyük fark da yok. Hayırlı olsun.

Yanıtınız için çok teşekkür ederim, kredi kartı limitim tam 2350 liraydı, aslında baktım ama sanırım bilindik mağazalara baktığım için bu fiyatı görmemişim. Umarım dediğiniz gibi çok pişman olmam zaten çok çok ileriye dönük bir şey almadım mevcut kartım R7 260x den bir an önce kurtulma peşindeydim. Kaldı ki oyun fiyatları da o kadar yüksek ki zaten her oyunu istediğim an alıp oynama şansım pek yok. Olduğu kadar diyelim.

Yanıtınız için çok teşekkür ederim, kredi kartı limitim tam 2350 liraydı, aslında baktım ama sanırım bilindik mağazalara baktığım için bu fiyatı görmemişim. Umarım dediğiniz gibi çok pişman olmam zaten çok çok ileriye dönük bir şey almadım mevcut kartım R7 260X'den bir an önce kurtulma peşindeydim. Kaldı ki oyun fiyatları da o kadar yüksek ki zaten her oyunu istediğim an alıp oynama şansım pek yok. Olduğu kadar diyelim.

5500XT sizi üzmez. Çok kaliteli bir kart. 1080P canavarı. Bunu 5700XT kullanan biri olarak söylüyorum. Şimdiden hayırlı olsun. Hem de en iyi modellerinden biri olan Gaming X modelini almışsınız. Canavar gibi kart tekrardan hayırlı olsun.

5500XT sizi üzmez. Çok kaliteli bir kart. 1080P canavarı. Bunu 5700XT kullanan biri olarak söylüyorum. Şimdiden hayırlı olsun. Hem de en iyi modellerinden biri olan Gaming X modelini almışsınız. Canavar gibi kart tekrardan hayırlı olsun.
Çok sevindim, çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

Malumunuz bir ekran kartı için asgari ücret düzeyinde para harcama bile benim için lüksken sanırım 1660s'in mutluluğunu arayamayacağım. Ben demek istediğinizi anladım da kendimi anlatmak açısından söylüyorum zaten kendime göre oldukça iyi bir kart almış oldum. Umarım dediği gibi sürücü sorunu yaşamam. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

WHQL Recommended sürücülerde herhangi bir sorun yok.

Bende sizinle aynı fikirdeyim. Bir bütçe limitim varsa neden daha fazlasını eklemek zorunda kalayım. Mevcut bütçemle alabileceğim en iyisini almak isterim. Teknolojiye yetişemiyoruz ki parasını yetiştirelim.

Bana da zamanında 2060S veya biraz daha para koy 2070S al diyorlardı. Neden daha fazla para verip daha güçsüz veya denk bir kart alıyorum? Elimdeki mevcut bakiye ile mümkün olan en iyisini aldım keyfimde yerinde.

Türkiye ekonomisi şartlarında bence doğru karar. Bütçeyi aşmadan alınabilecek en iyisini almak.

Malumunuz bir ekran kartı için asgari ücret düzeyinde para harcama bile benim için lüksken sanırım 1660s'in mutluluğunu arayamayacağım. Ben demek istediğinizi anladım da kendimi anlatmak açısından söylüyorum zaten kendime göre oldukça iyi bir kart almış oldum. Umarım dediği gibi sürücü sorunu yaşamam. Yorumunuz için çok teşekkür ederim
WHQL Recommended sürücülerde herhangi bir sorun yok.

Bende sizinle aynı fikirdeyim. Bir bütçe limitim varsa neden daha fazlasını eklemek zorunda kalayım. Mevcut bütçemle alabileceğim en iyisini almak isterim. Teknolojiye yetişemiyoruz ki parasını yetiştirelim.

Bana da zamanında 2060S veya biraz daha para koy 2070S al diyorlardı. Neden daha fazla para verip daha güçsüz veya denk bir kart alıyorum? Elimdeki mevcut bakiye ile mümkün olan en iyisini aldım keyfimde yerinde.

Türkiye ekonomisi şartlarında bence doğru karar. Bütçeyi aşmadan alınabilecek en iyisini almak.
Yorumunuz için teşekkür ederim, dediğiniz gibi 300 500 fazla koylarla onbinlerce liralık bir sisteme gidilebilir. Hem kredi kartıyla aldığınız ürünün zaten 200-300 lira üstünü faiz olarak veriyorsunuz. Bütçeyi aşmamak, zora girmemek bence de önemli. Tekrar teşekkür ederim, mutlu yıllar dilerim.
1660S ile aralarında fazla bir performans farkı yok. Gaming X gibi üst bir seri almışsınız. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
Çok teşekkür ederim, mutlu seneler.

Yeni konular

Geri
Yukarı