MSI RX 5500XT yükte kapanıyor

dogukankrmn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 2 hafta sinerjiden aldığım MSI RX 5500XT erkan kartım youtube’da gezinirken sistemi kapattı ve görüntüyü kesti.
Daha sonrasında format atıp görüntü aldım fakat sürücü kurulumu yaparken tekrar görüntüyü kesip sistemi kilitledi. Sistem açılırken anakart logosunda takılıyor ve klavye mouse ışıkları sönüyor. Bir çözüm bulamadım sorunu yaşayanlar yardım edebilir mi acaba? Eski kartımı taktığımda sistem sorunsuz çalışıyor. Şu an hiçbir şekilde görüntü alamıyorum.

Sistem:
Gigabyte B450M S2H.
MSI RX 5500XT Gaming X 8 GB.
Ryzen 5 2600X.
2x8 Corsair Vengeance RAM.
Corsair cx 600W +80 Bronze

Hocam, ekran kartı sorunlu gözüküyor. Garantiye gönderin. Daha yeni sistem.

Hocam, ekran kartı sorunlu gözüküyor. Garantiye gönderin. Daha yeni sistem.
Evet bende öyle düşünüyorum artık denemediğim yol kalmadı. Peki ben 14 günlük ürünüm tamir görsün istemiyorum ürün değişimi yada para iadesi alabilir miyim ? Bu şekilde haklarım var mıdır acaba ?

Evet bende öyle düşünüyorum artık denemediğim yol kalmadı. Peki ben 14 günlük ürünüm tamir görsün istemiyorum ürün değişimi yada para iadesi alabilir miyim ? Bu şekilde haklarım var mıdır acaba ?
Fazla süre kayıp etmeden nereden ürünü aldıysan git söyle geri gönder para iadesini al.

Sinerji'nin yetkililerine sorman daha mantıklı dostum.

Fazla süre kayıp etmeden nereden ürünü aldıysan git söyle geri gönder para iadesini al.
Yanıtlanırınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar sinerjiden arıza talep formu oluşturdum bakalım süreç neyi göstericek izlediğim yolları tekrardan paylaşıp en azından diğer arkadaşlarada yardımcı olmak amacıyla tekrardan bu konuya yazacağım. Umarım firma tarafından bi sorunla karşılaşmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı