MSI RX 570 Armor ısınıyor mu?

-DarkS

Hectopat
Aranızda DA-V3.5 kullanıp RX 570 Armor ısınma sorunu yaşayan var mı ya da Corsair Carbide serisi Spec-delta RGB kasası RX 570 Armor modelini soğutur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Undervolt ile ısınma sorunu çözülebiliyor. Ama eğer varsayılan değerlerde kullanırsan AMD kartlarda Armor çok ısınıyor. Yani evet.

Bende de RX 570 Armor vardı. Undervolt yaptığım halde 80+ dereceleri görüyordu ve çok ses çıkarıyordu. Sinerlendim satıp Sapphire RX 580 Pulse 8GB ekran kartına geçtim. Artık ısınmıyor ama fanları yüksek hızda çalışıyor ve çok ses çıkarıyor. Şimdide Asus RX 580 ROG Strix'e geçmeyi düşünüyorum 55 dereceyi geçmiyor. Asus'dan başka marka satın almam bir daha.

Aranızda DA-V3.5 kullanıp RX 570 Armor ısınma sorunu yaşayan var mı ya da Corsair Carbide serisi Spec-delta RGB kasası RX 570 Armor modelini soğutur mu?
DA-V3.5 satın aldım. Windows kurulumunu yaptıktan sonra Ets2 indirip ultra ayarlarda 2 saat civarı oynadım. 65 dereceyi geçmedi. Üstelik fan hızı otomatikte ve çok sessizdi yani hızlı dönme gereksinimi bile duymadı. Ben şu anlık gayet memnunum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı