MSI RX 5700 MECH vs Sapphire RX 5700 PULSE

EgeN7

Megapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Müh.
Merhaba, iki ekran kartı arasında kaldık.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla bu iki karttan birisini seçmek zorunda kalsam Pulse alırdım.
Not: 500TL fazla vererek uzun vadede çok daha iyi bir çözüm olan ve 5700'den %20-25 daha güçlü olan Nitro+5700XT alabiliyorsunuz, bunun da bilgisini vermek istedim.

Teşekkürler. Ben de Pulse seçtim ancak arkadaşım MSI olduğu için MECH diyor. Bu model MSI'ın bazı modelleri gibi güçlü bir soğutmaya sahip değil diye biliyorum.

Ayrıca Nitro almak da mantıklı ama arkadaş fazla bir şey istemiyor o yüzden XT'den vazgeçmişti. Yine de belirtirim.

Pulse çok güzel kart öneririm kendim de kullanıyorum. MSI bu kartında soğutması çok iyi değil diye bir kaç video görmüştüm. Pulse'un soğutması daha iyi diye biliyorum. Yine de araştırmanızı öneririm.

Evet bence de Pulse daha iyiydi ancak arkadaşı ikna edemedik MECH almış. Fikirleriniz için teşekkürler.

Evet bence de Pulse daha iyiydi ancak arkadaşı ikna edemedik MECH almış. Fikirleriniz için teşekkürler.
Arkadaşınız memnun mu? MSI bu modelde revizyona gitmiş ve Mech GP Edition adlı yeni bir model çıkarmış. Ben de ondan aldım, bekliyorum. MSI RX 5700 Mech hakkında yorumlarınız varsa dinlemek isterim.

Arkadaşınız memnun mu? MSI bu modelde revizyona gitmiş ve Mech GP Edition adlı yeni bir model çıkarmış. Ben de ondan aldım, bekliyorum. MSI RX 5700 Mech hakkında yorumlarınız varsa dinlemek isterim.

Arkadaşım en son MECH RX 5700 XT almaya karar verdi kullandıktan sonra memnun olduğunu söyledi. Arada ufak sorunlarla karşılaşıyor ve zaman zaman daha iyisini alabilirdim dediği de oldu. Ancak elektronik şans işi, AMD ekran kartlarında problemler yaşıyor olabilir evet fakat zamanla düzelecektir fikrimce. GP editionu ilk defa gördüm.

Hocam selamlar, ekran kartınız geldi mi ? Geldiyse memnun musunuz? İtopya'da indirim var ben de almayı planlıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı