Sapphire Pulse RX 5700 XT vs Gigabyte RX 5700 XT OC

PowerColor AMD tarafında en iyisi bence ancak ülkemizde pek satılmıyor bu marka.
Zaten 2-3 ay TR'den alınmaz bu kartlar uçuk fiyatlar olacak kesin, Amazon ve Newegg hangisi uygun olursa artık. 440 dolar değer gibi ama Gigabyte'ın testleri de görelim bakalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan Amazon ve Newegg de stok durumu yok 1 veya 3 ay arası çekiyor. Ki TR ye geldiği zaman ki fiyatları çok abartı olacağı için sanırım bir süre daha bu kartlara sahip olmayacağız gibi yaklaşık 1 aydır ekran kartı almak için bekliyorum.

Şuan Amazon ve Newegg de stok durumu yok 1 veya 3 ay arası çekiyor. Ki TR ye geldiği zaman ki fiyatları çok abartı olacağı için sanırım bir süre daha bu kartlara sahip olmayacağız gibi yaklaşık 1 aydır ekran kartı almak için bekliyorum.
Evet öyle ama TR den fahiş fiyata almaktansa ordan 10 gün içinde karar verip 30-40 gün kargo beklemek daha mantıklı gibi.

Belirteyim oradan alıpta sıkıntı yaşarsanız muhattabınız satıcı firma elinizde kalabilir de kalmayabilir de çoğunun garantisi burada geçmiyor.

Belirteyim oradan alıp da sıkıntı yaşarsanız muhattabınız satıcı firma elinizde kalabilir de kalmayabilir de çoğunun garantisi burada geçmiyor.
Riski almaya değer görüyorum açıkçası, 800-900 TL fazla vermeye niyetim yok burada.

Evet öyle ama TR den fahiş fiyata almaktansa ordan 10 gün içinde karar verip 30-40 gün kargo beklemek daha mantıklı gibi.
Açıkcası bende senin gibi düşünüyorum fakat 1 hafta daha bekle TR fiyatlarını görelim ayrıca diğer sitelerde de bi otursun bütün modeller şuan sadece 1 2 model var ve kısıtlı sayıda.

Açıkcası ben de senin gibi düşünüyorum fakat 1 hafta daha bekle TR fiyatlarını görelim ayrıca diğer sitelerde de bir otursun bütün modeller şu an sadece 1 2 model var ve kısıtlı sayı da.
Aynen hocam o yüzden 10 gün içinde dedim zaten. Bakalım nasıl gelişecek.

KDV indiriminde çok iyi fiyata alabilirsiniz 30-40 gün kargo bekleyene kadar KDV indirimine denk gelir diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı