MSI RX 5700 XT Mech OC Nasıldır?

Cemakkaya

Centipat
Arkadaşlar bu kartın siparişini verdim birçok yorum okudum mükemmel diyen de var. Isınıyor diyen de var. Kullanan varsa tecrübesini aktarabilir mi? Şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın. Ben de geçtiğimiz hafta r5 3600 ve msi rx 5700 xt mech li bir sistem siparişi verdim fakat henüz elime ulaşmadı ürünler. Güncel olarak 5700 xt MECH kullanan bir arkadaşın deneyimlerini okumak isterdim açıkçası. Forumda ilgili kart hakkında 8 sayfa konu açılmış ancak içlerinden kaç kişi bu kartı deneyimleyerek yorum yazdı muamma. Sanırım izlenen videoların ve bazı yorumların etkisinde kalınmış biraz :)

Vatan Bilgisayar'da ürüne gelen bir yorum. Yani yorum düz 5700'in sayfasına atılmış fakat XT versiyonundan bahsetmiş yani memnun kullanıcılar var.
1590476138250.png

Mech Gp Oc versiyonunu almanız daha iyi olcaktır. GP versiyonlarının soğutması yenilendi sorunsuz olarak kullanıyorum.
Kartı satın aldım teşekkür ederim :) GP versiyonunda değişen nedir ? Isı değerleri nasıl GPU'nuzda ?
Vatan Bilgisayar'da ürüne gelen bir yorum. Yani yorum düz 5700'in sayfasına atılmış fakat XT versiyonundan bahsetmiş yani memnun kullanıcılar var.
Eki Görüntüle 573743
Teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı