MSI RX 6600 MECH 2X alınır mı?

Kendisi RTX 3060 seviyesinde bir kart. Ancak Mech soğutması pek iyi değil. 75 76 derecelerde gezer sıcaklığın.
Hocam şu videoyu izlemiştim kart 50-60 derece sıcaklıklar'da geziyor, yanlış mı bu video?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam şu videoyu izlemiştim kart 50-60 derece sıcaklıklar'da geziyor, yanlış mı bu video?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu ekran kartının bu sıcaklarda kalacağına inanmıyorum. Kullanan bilen arkadaşlar cevap verirse daha iyi olur.

Testte fan hızları çok yüksek RPM'lerde dönüyor. Manuel ayar yapmadıysa eğer VBIOS'u herhalde bu şekilde. 100W güç çeken bir kartı soğutmak çok zor olmaz zaten.

Screenshot_20220801-215115.jpg

Mech serisi ile Sapphire arasında pek fark yok gibi, hangisinin garanti süresi daha uzunsa onu almanızı tavsiye ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı