MSI Radeon RX 6600 Mech 2X ısınır mı?

Kardeşim asıl senin Türkçede sorun var adam zaten cevap olarak çoğul yazmamış yani seriyi kasteden bir ifade yok orada tekil olarak rx6600'ü kastetmiş.Zaten Rx6600'ü kastettiğini sende biliyosun laf oyunu yapmak için yazma şuraya.

6600'lerin hiçbirine ısınma sorunu yok. Alabilirsiniz.

Sağ olun cevap için ayrıca diğer arkadaşlara da teşekkür ediyorum cevapları için. Mech en kötü imiş sizden öğrendim ama görünüş olarak da en sevdiğim Mech.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ olun cevap için ayrıca diğer arkadaşlara da teşekkür ediyorum cevapları için. Mech en kötü imiş sizden öğrendim ama görünüş olarak da en sevdiğim Mech.
Soğutma olarak kötü fakat 6600 dediğim gibi ısınan bir kart değil yani hiçbir modelinde sorun yaşamazsınız.

Mech kötü kötü çok ısınıyor dediler. Bende rx 5600xt mech oc var 63 dereceyi geçiremedim yaz aylarında. Kışın 59 derece çalışıyor. Ezberden, kalıplaşmış, ön yargılı yorumlara bakmayın.

Ya hala kötü diyor sdfjadfsbdjfsd.Ya olm milleti yanlış bilgilendirme ya.
Yanlış bilgilendiren sensin. 6600'ün ısınmaması mech'in iyi soğutması olduğu anlamına gelmiyor. Gel konu açalım ekran kartı kısmında mech en iyi soğutmalardan birine mi sahip. Ha bir de düzgün Türkçe kullan. Babanin forumu değil burası.

Geri
Yukarı