MSI RX5500 XT Mech masaüstünde titrek görüntü

Lykio

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar.
Tam 1 aydır video da görüldüğü gibi masaüstü titreme sorunları ile boğuşuyorum. İlk önce kartı aldıktan 1 gün sonra değişime gönderdim, yeni bir kart verdiler ama aynı sorun onda da devam etti. Bunun üzerine bende PSU değiştirdim, ama maalesef bir işe yaramadı. Tam 3 adet DisplayPort kablosu değiştirdim en son kullandığım kablo Paugge marka. Monitörüm ASUS VG248QE modeli ama sorunun monitör kaynaklı olduğunu düşünmüyorum tam 3 senedir sorunsuz kullanıyorum. DDU ile kim bilir kaç kere driver yükledim sildim bilmiyorum, ama hepsinde aynı sorun devam etti. He bir de tam 5 defa Windows'u sıfırdan kurdum değişen bir şey olmadı.
Video da görüldüğü gibi aygıt yöneticisinden cihazı kaldırıp tekrar kurunca sorun çözülüyor fakat her bilgisayarı kapatıp açınca aynı sorun tekrar ortaya çıkıyor. Bu arada aygıtı kaldırırken ki cızırdama sesini duymuşsunuzdur, ekranda titreme olurken o cızırdama sesi de geliyor, kulaklıkta dahil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ASUS 24” VG248QE
ASUS 24” VG248QE.
ASUS 24” VG248QEASUS 24” VG248QEASUS 24” VG248QEASUS 24” VG248QE

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı