MSI RX580 Armor OC 8 GB alınır mı?

Ayırdığınız zaman için çok teşekkür ediyorum söylediklerinizi son derece önemle dikkate alacağım.
Birkaç test daha yaptım, onları da bırakıyorum.
Mad Max
20200630_005202.jpg
Odysses
20200630_003935.jpg20200630_004016.jpg
COD Warzone
20200630_010443.jpg
Ben baya sıkıntı yaşayacağımı sanıyordum ama işlemci beni çok şaşırttı. Zaten R6, CS tarzı oyunları bırakmıştım hikaye odaklı gidiyordum, Odysses düşük fps veriyor ama ufak tefek ayarlar + ufak bi OC ile çok güzel sonuçlar alırım diye düşünüyorum.

Normalde çift monitör kullanıyorum ama henüz dönüştürücü almadım, alt-tab yaparken sorun yaşamadım bunu da merak ediyordunuz. Bu arada işlemciniz neydi?

Arkadaşlar Amazon'un kendisi şu an piyasaya göre çok ucuz. RX 580 satıyor. 1500 lira.

Çok okudum ısınma sorununu ama fiyat gerçekten çok iyi. Zaten piyasada şu an MSI Gaming X yok, ASUS ROG STRIX yok, Sapphire Nitro + yok, Gigabyte Aorus yok.

Görebildiklerim Sapphire Pulse, ASUS Dual, Gigabyte Gaming ve Armor ve en uygunu da açık ara bu. Diğer en ucuzu Gigabyte ve 1750 TL.

Bazı videolar izledim videolarda 75 üstünü görmedim ama bu sitede herkes çok şikayetçi. 85 falan diyen var. Kasam da eski bir kasa bilemiyorum ne olur? 85'de çalışsa atıyorum bu ne demek? 6 ay sonra bozulabilir mi demek?

Teşekkürler cevaplar için.

Hey gidi.. Ülkenin içine düştüğü durum içler acısı. Bitmişiz.

Burada bu kartı almadım. 8 GB RX 580. 1500 Liraymış ve almamışım.

Şu an RX 580 4GB garantisiz ikinci eller 1500 lira. Ben bunu almış olsam 6 aylık 8GB olarak 2500'e rahat satabiliyorum.

Ve şu an tek elimden gelen sahibinden üzerinden mining yapılmamış temiz bir kart bulmak ve sorun çıkmasın diye Allah'a dua etmek..

BU DURUMA BİZİ DÜŞÜREN HER KİM VARSA ALLAH BELASINI VERSİN!

Hey gidi. Ülkenin içine düştüğü durum içler acısı. Bitmişiz.

Burada bu kartı almadım. 8 GB RX 580. 1500 liraymış ve almamışım.

Şu an RX 580 4 GB garantisiz ikinci eller 1500 lira. Ben bunu almış olsam 6 aylık 8 GB olarak 2500'e rahat satabiliyorum.

Ve şu an tek elimden gelen sahibinden üzerinden mining yapılmamış temiz bir kart bulmak ve sorun çıkmasın diye Allah'a dua etmek.

Bu duruma bizi düşüren her kim varsa Allah belasını versin!

Miningsiz RX580 9 ay garantisi vardı 950TL'ye almıştım kutulu.

800 liraya alıp, geçen ay 1400 liraya sattığım MSI Gaming X RX 480 8 GB eski kartımı adam 2500 liraya ilan açmış. Çok hızlı iniş çıkışları oluyor piyasanın.

Geri
Yukarı