MSI Servis Point nasıldır?

BeuszZ

Picopat
Daha fazla  
Technopat Sosyal de gezinirken MSI Bravo 15 modelli bilgisayarımda (6 aylık hiçbir işlem görmedi) 103 derecelere çıkan ısınma sorunu gördüğüm için iade ve değişimde tecrübeli insanların yaşadıklarını merak ediyorum. Bu yüzden de konu oluşturup hem MSI notebook alacak insanlara da yardımcı olması için, hem de servis Point'e yollayacağım için karşılaşabileceğim problemleri öğrenmek istiyorum. Deneyimlerinizi bekliyorum.

MSI monitör vardı 144Hz e aldığımızda görüntüde dalgalanma oluyordu Servis Point'e götürdük durumu anlattık. Bıraktıktan 1 gün sonra para iadesi kararı çıktı (monitör 1 yıl kullanıldı). Laptop konularında vs. süreç nasıl işler bilmiyorum ama bizim işimiz baya hızlı görüldü.

Technopat Sosyal de gezinirken MSI Bravo 15 modelli bilgisayarımda (6 aylık hiçbir işlem görmedi) 103 derecelere çıkan ısınma sorunu gördüğüm için iade ve değişimde tecrübeli insanların yaşadıklarını merak ediyorum. Bu yüzden de konu oluşturup hem MSI notebook alacak insanlara da yardımcı olması için, hem de servis Point'e yollayacağım için karşılaşabileceğim problemleri öğrenmek istiyorum. Deneyimlerinizi bekliyorum.
Ben MSI MAG Infinite S 10-SI model kasamı vermiştim iade için. Arkadan koku gelmişti kapanmıştı aniden. Tekrar açılmıştı fakat fanlar çok ses yapıyordu bunları belirttim bir kağıtta kargoyla gönderdim iade alınmıştı.

Ben MSI MAG Infinite S 10-sı model kasamı vermiştim iade için. Arkadan koku gelmişti kapanmıştı aniden. Tekrar açılmıştı fakat fanlar çok ses yapıyordu bunları belirttim bir kağıtta kargoyla gönderdim iade alınmıştı.

Ne kadar kullanmıştınız acaba?

Ne kadar kullanmıştınız acaba?
Hocam ilk günden böyle bir sorunla karşılaştm hafta sonuna denk gelmişti ilk iş günü pazartesi verdim 2-3 güne sonuçlanmıştı. Ama ilgililer genel anlamda. Umarım lehinize sonuçlanır o sıcaklıklar çok fazla.

Hocam ilk günden böyle bir sorunla karşılaştm hafta sonuna denk gelmişti ilk iş günü pazartesi verdim 2-3 güne sonuçlanmıştı. Ama ilgililer genel anlamda. Umarım lehinize sonuçlanır o sıcaklıklar çok fazla.

İade etmek istiyorum yani gerçekten elimi bilgisayara süremiyorum küçük bir oyun dahi oynayamıyorum.

İade etmek istiyorum yani gerçekten elimi bilgisayara süremiyorum küçük bir oyun dahi oynayamıyorum.
Hocam temizlikle de çözebilirler ama belli olmaz.

MSI GE75 Raider 10sfs model laptopu aldım, 2.haftada backlight problemi yaşadım ve laptopu ilerleyen süreçte kullanamaz hale geldim, servispointe ulaştım, mümkünse ürünün aynısıyla değişimini talep ettim, bana bunun için 6-8 hafta arası beklemem gerektiğini söylediler, elbette Online eğitimin başladığı dönemde böyle bir seçenek benim için mümkün değildi, madem öyle paneli yapın gönderin dedim, uygun panel bulunmadığı için sipariş geçeceklerini söylediler ve bunun 15-20 güne kadar uzayabileceğini belirttiler. Benim için MSI bir fiyasko olarak başladı, sanırım 20.800TL gibi bir fiyata almıştım, açıkçası servispointin ellerinden geleni yaptığını düşünüyorum, sonuç olarak taahhüt ettikleri günden daha erken bir şekilde, 13.günün sonunda laptop elime ulaşmıştı. Çok dertliyim bu laptoptan ya, neyse bu başka bir konunun yorumu 🥲

6 ay geçti ne kadar tozlanabilirki 103 dereceyi görecek kadar?
Termal macun ve temizlikle bir tık düşebilir hocam iade almamak için çabalayacaktırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı