MSI Servis Point nasıldır?

6 ay geçti ne kadar tozlanabilirki 103 dereceyi görecek kadar?

MSI'in fabrikada termal macunu ne kadar kaliteli ve muntazam sürdüğünü ekteki görselde görebilirsin...

Dosya Ekleri

• SmartSelect_20210801-192927_Gallery.jpg
    SmartSelect_20210801-192927_Gallery.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 57
Bozuk olduğu belli olan pilimi değiştirmediler, üstüne düzgün macun da sürememişler çok çabuk kurudu 95 derecede çalışıyor alet.
Kendi macunumu kendim sürmek istiyorum, global MSI buna izin verirken buradaki MSI izin vermiyor, 1 hafta laptopsuz kalmak zorunda kalıyorum.
Birde bana 3 saat laptopu kontol ettim demişlerdi. Geldiğinde baktım 13 dakika açık kalmış laptop. Herhalde tahmini kalan zamana bakıp yolladılar kullanmadılar bile.

Bozuk olduğu belli olan pilimi değiştirmediler, üstüne düzgün macun da sürememişler çok çabuk kurudu 95 derecede çalışıyor alet.
Kendi macunumu kendim sürmek istiyorum, global MSI buna izin verirken buradaki MSI izin vermiyor, 1 hafta laptopsuz kalmak zorunda kalıyorum.
Bir de bana 3 saat laptopu kontol ettim demişlerdi. Geldiğinde baktım 13 dakika açık kalmış laptop. Herhalde tahmini kalan zamana bakıp yolladılar kullanmadılar bile.

95 dereceye normal mi diyorlar?

95 dereceye normal mi diyorlar?
Hayır, ilk yolladığımda 85 derece civarı çalışıyordu. 6 ay sonrasında temizlik için yollanmıştım. Geldiğinde yine 85 derecede çalışıyordu. Şimdi ise 95 derecelerde çalışıyor macunu süremedikleri için ya çabuk kurudu yada yeteri kadar temas etmiyor.

Onlar laptop 70 derecelerde çalışıyor demişti bu arada. Klavyenin üstüne alet tutup baktılar galiba ısıya, Dragon Center'da yazana bakmadılar.

Evet tam olarak öyle diyorlar. Bu sadece burada da değil, globalde de geçerli bu olay.
Normal zaten kardesim, uc asagi bes yukari bugune kadar kullandigim oyun laptoplarinin cogu o sicakliklari goruyordu.
Hayır, ilk yolladığımda 85 derece civarı çalışıyordu. 6 ay sonrasında temizlik için yollanmıştım. Geldiğinde yine 85 derecede çalışıyordu. Şimdi ise 95 derecelerde çalışıyor macunu süremedikleri için ya çabuk kurudu yada yeteri kadar temas etmiyor.

Onlar laptop 70 derecelerde çalışıyor demişti bu arada. Klavyenin üstüne alet tutup baktılar galiba ısıya, Dragon Center'da yazana bakmadılar.
Bu olaya pumpout deniyor ve laptoplarin kaderi gibi bir sey.

Dosya Ekleri

• SmartSelect_20210801-192927_Gallery.jpg
    SmartSelect_20210801-192927_Gallery.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 54

Geri
Yukarı