MSI ServisPoint Teknik Servis Güvenilir mi?

Hortlatıyorum ama kaç günde geldi hocam ? Ve kutu içeriği alındığı gibi mi gönderildi ? Kargo parasını siz mi ödediniz ?
Kargo parası ödenmedi. Yolladığım ürünü kutunun şeklini şemalini bozarak içi aynı şekilde bana yolladılar. Hiç açmamışlar bile. Aradığımda ise bize böyle bir ürün gelmedi diyorlar. 1 2 hafta sonra yolladılar bu arada.

Sent from my LG-K350 using Technopat mobile app

Kargo parası ödenmedi. Yolladığım ürünü kutunun şeklini şemalini bozarak içi aynı şekilde bana yolladılar. Hiç açmamışlar bile. Aradığımda ise bize böyle bir ürün gelmedi diyorlar. 1 2 hafta sonra yolladılar bu arada.

Sent from my LG-K350 using Technopat mobile app
Arkadaşın yaptığı gibi bende BIOS güncellemesi yaptırmak zorundayım. Çok kararsız kaldım gönderip göndermemekle.

Hortlatıyorum ama kaç günde geldi hocam ? Ve kutu içeriği alındığı gibi mi gönderildi ? Kargo parasını siz mi ödediniz ?

Kutu içeriğini aynen aldığım gibi eksiksiz bir şekilde gönderdim. Kargo ücreti ödemedim çünkü Vatan Bilgisayardan almıştım. Onlara teslim ettim. 8 gündü yanılmıyorsam geliş süresi ama arada bir haftasonu vardı. BIOS güncellemesi yapılmış şekilde eksiksiz ulaştı elime.

Ben pazartesi gönderdim,bugün bana ulaşır sanırım,ekrana görüntü vermeme sorunum vardı büyük ihtimalle yapmadılar direk Tüketici mahkemesine başvuracağım kaçarı yok birde ürünü daha almamışken burada kutuyu yırtmışlar gibi yorumları beni çok korkuttu açıkcası vallaha kıyamet koparırım yinede hakkımı alırım bakalım ne olacak.

Kusura bakmayın hortlatıyorum Cevap için peşinen teşekkürler.

Servis Point’teki yetkili, taraflarına gönderilecek paket için sadece Cari adı ve kodu yazın yeter diyor. Adres gerekli değil mi bu nasıl ulaşacak adres olmadan?

Geri
Yukarı