MSI Shout Out kampanyası ile 25$ Steam Cüzdan Kodu

Oktay Topraklı

Hectopat
Daha fazla  
Bundan birkaç ay önce MSI Marka bir ekran kartı aldım GTX 1660 Ti Armor OC modeli. Böyle bir kampanya ile aldığımız siteye yorum atıp MSI'a yönlendirdiğimizde yaklaşık 25$ Steam cüzdan kodu vs alabiliyormuşuz. Benim merak ettiğim ekran kartımda Coil Whine sorunu var. Dert etmediğim için göndermedim. Ya da geri göndersem garantiden bir şey yapılır mı bilmiyorum. Bilgisi olan varsa onu da beklerim :D Asıl konumuz ise ben bu siteye gidip 5 yıldız yerine 3 yıldız verip Coil Whine sorunundan bahsetsem yine de bu Steam kodunu bana verirler mi? Ya da ben 5 yıldız verip her şey iyi güzel dersem. Yarın bu Coil Whine sorunundan ötürü kartı gönderirsem bu yorum bana engel olur mu? Hepsiburada'dan aldım ürünü bu arada. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kampanya tam olarak ne oluyor ? Her MSI ekran kartı için geçerli mi ? Eskiden alınan MSI ekran kartları da oluyorsa ben de faydalanmak istiyorum da. Vatandan almıştım.

Sadece bu ekran kartları için.

1575759713586.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı