MSI Teknik Servis Sorunu

LiteraryLucky

Kilopat
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Merhaba,

MSI firmasından 2017 Eylül ayında DS502 Kulak Üstü Kulaklık ürününü satın aldım. Ürünün kulaklığının iç kısmında bulunan dikişlerde sorun oluştu ve kafa kısmındaki plastik kırıldı. Ürünün tamiri için hepsi burada aracılığı ile servise gönderdim. Servis hiç bir bilgilendirme yapmadan ürünü tarafıma gönderdi. Buradan MSI'dan ürün alacak arkadaşlara sesleniyorum, MSI markasından kesinlikle ve kesinlikle ürün satın almayınız. Satış sonrası hizmet kesinlikle ve kesinlikle sıfır.

Çok fazla MSI marka ekipmanlar kullanan arkadaşım var. Onlarda hiç böyle bir sıkıntı olmadı senin ki biraz istisna olmuş. Kullanan arkadaşlarımın dediklerine göre baya ilgililer.

17 gün serviste olup 18. gün hiç bir işlem yapılmadan kargolanan bir ürün var elimde. Asla ve asla MSI dan ürün kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ayrıca MSI'ın Türkiye servisi sorumlusu servis point şirketini aradım, bağlıyorum lütfen bekleyin denildi sonra telefon kapandı. Ardından tekrar aradığımda telefonu açıp direkt kapattılar. Bu durum üst üste 6-7 defa oldu. Yarın İstanbul Ticaret Odasına şikayet etmek üzere gideceğim.

Son düzenleme:
17 gün serviste olup 18. gün hiç bir işlem yapılmadan kargolanan bir ürün var elimde. Asla ve asla MSI dan ürün kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ayrıca MSI'ın Türkiye servisi sorumlusu servis point şirketini aradım, bağlıyorum lütfen bekleyin denildi sonra telefon kapandı. Ardından tekrar aradığımda telefonu açıp direkt kapattılar. Bu durum üst üste 6-7 defa oldu. Yarın İstanbul Ticaret Odasına şikayet etmek üzere gideceğim.
Anladım dostum kolay gelsin sana İnşAllah bir daha böyle bir şeyle karşılaşmazsın

Sağ olasın, teşekkür ederim. Ürünü hepsi burada üzerinden hepsi burada dan satın aldım. Kendileri ile iletişime tekrardan geçip para iadesi talebi oluşturdum eğer yapmazlarsa ilk işim ITO ya gitmek olacak.

Tekrardan selam, bugün hepsi burada aracılığı ile servisten gelen yanıt kullanım hatası olarak belirtildi. Ürünün kulak kısmındaki dikişleri elimle söktüm sanki. Neyse arkadşalar MSI hakkındaki görüşlerinizi bu konu tamamen belirleyecektir diye düşünüyorum. ITO ya gidip şikayet ettiğimde resimleri buradan paylaşacağım.

Öncelikle geçmiş olsun. Umarım çıkan karar lehinize olur. MSI çok sevdiğim ve birçok ürününü kullandığım bir marka. Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım. Ancak kulaklıklarını ben de tavsiye etmiyorum. DS502 aslında dandik Çin markası Somic'in G941 modeli. Aynısını Snopy'de marka basıp satıyor SN-RW1 diye.

Teşekkür ederim, attığınız modellere baktığımda şaşkınlığımı gizleyemedim doğrusu. Ayrıca msi'ın sitesinde TR mail adresi olarak belirtilmiş olan i[email protected] adresine de mail gönderdim ancak herhangi bir şekilde geri dönüş yapmadılar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tekrardan merhaba arkadaşlar, uzun süre sonrasında hepsi burada ile papaz olduk. Bulunduğum ilçedeki hakem heyetine kendileri hakkında şikayet de bulundum. Elde edeceğim sonuç ile adli mertebede taraflarından davacı olacağım. Güncellemeleri buradan sizinle paylaşacağım.

Tekrardan merhaba arkadaşlar,

Tüketici hakem heyetine yapmış olduğum şikayet tarafımca olumlu sonuçlandırılmış olup 15 gün sonrasında para iadesi alacağım. Buradan anlıyorsunuz ki msi firması hiç bir şekilde satış sonrası hizmete değer vermemektedir. Evraktaki kişisel bilgilerimi gizledim, yanlış anlaşılma olmasın.

Dosya Ekleri

• e003c9e5-17f7-45d6-a073-3389b4cf529a.jpg
    e003c9e5-17f7-45d6-a073-3389b4cf529a.jpg
    181,8 KB · Görüntüleme: 242
MSI laptopumda bios sıkıntısı yaşamıştım 3 sene kadar önce. Ankara'dan İstanbul'a gitti ve sorun halledilip, gönderdiğimin 3. gününde bana teslim edildi. Üstelik kasasını açıp harddiski çıkarıp yollamak istiyorum dedim, sorun değil diyip kabul ettiler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı