MSI Total War: Warhammer Alamama Sorunu

EmreGMR

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar kutu fotoğrafını attım, kabul etmediler. Fatura gönder diyor MSI sitesinde, faturayı gönderdim ama sadece anakart olduğu yeri gönderdim. Acaba tam boy olarak atsam kabul ederler mi? Bir de fatura çok silik gözüküyor. Vatan bilgisayar faturalarının hepsi böyle, flaş mod ile çektim, bu sefer tam boy olmuyor. :(

Yani normal fatura yazıları nasılsa, benim faturada öyleydi. Gözleri çok da zorlamadan okunuyordu.

Siz dediğim gibi tam boy birkaç fotoğraf çekin, en iyi okunabileni gönderin. Kabul ederler yüksek ihtimal.
Hocam şu fotoğrafı atıyorum, kabul ederler mi sence?
20160825_234438.jpg

Kabul ederler büyük ihtimal.

Eğer yine kabul etmezlerse, 90 derecelik açıyla, tam tepeden çekip yolla. Çünkü senin bu çektiğinde flaş alt tarafa daha çok vurmuş, üst taraf karanlıkta kalmış.

Ama dediğim gibi senin çektiğini kabul ederler, etmeliler, etsinler artık... :D

Kabul ederler büyük ihtimal.

Eğer yine kabul etmezlerse, 90 derecelik açıyla, tam tepeden çekip yolla. Çünkü senin bu çektiğinde flaş alt tarafa daha çok vurmuş, üst taraf karanlıkta kalmış.

Ama dediğim gibi senin çektiğini kabul ederler, etmeliler, etsinler artık... :D
Aynen, aldığımdan beri uğraşıyorum :D.

Aslında resmi herhangi bir programla düzenleyip yazıları daha belirgin yapabilirsin. (Denedim ama yapamadım. :D photoshop hakkında pek bilgili değilimdir.)

Ama yazılar okunuyor yani.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı