MSI ürün kaydı promosyonu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Msi ürün kayıt programı çerçevesinde her ürün için bir puanlama sistemi oluşturmuş.
Rewards | MSI Gaming Series
Gaming ürünler için 50 puan
Normal ürünler için 25 puan
Ayrıca msicommunityapp programını yükleyenlere 100puan veriyor.

Bu şekilde Msi B85-43 Gaming anakartımı kaydedip programı yükledim. 150 puanım oldu.
Geri kalan 150 puanı da çevremden temin ettim ve 300 puanla Far Cry 4 siparişi verdim. Sanırım kargo/posta ile gönderecekler. CD Key vermelerini tercih ederdim.

Bu arada ürünler stoklarla sınırlı. 2000 puan olan GTX 960ME Ekran kartı gitti bile.
300 puanlık Far Cry 4 alabilirsiniz. 25 tane ile başladı. 4.yü ben aldım 21 tane daha vardı.
Elinizi çabuk tutun.
12088403_957385254335131_7575258074801784923_n.jpg

Anakartım ve ekran kartımı kaydetmiştim 200 puan oldu şuan. Geriye kalanı nereden bulacağım ?

Benim de sadece ekran kartı ve anakart var. Neler alabiliyoruz?

Çok teşekkür ederim bilgi için. Far Cry 4'ü aldım. 2 tane kendi ürünüm vardı onlar 100 yaptı ve uygulamayı yükledim onunla beraber 200 yaptı 300'e tamamlamak için internetten ekran kartı resimlerine baktım. Arkada kodları yazıyordu. Hepsini geçirdim ve aldım.

Ne yapmalıyım adım adım anlatır mısınız?
Siteyi çözemedim.

@adn1925 işine yaradığına sevindim. Benden sonra sen almışsın. 20 adet oyun kalmış geriye. Ben de ebay ilanlarından toplarladım eksikleri :)
Kısaca açıklayayım çözemeyenlere. Ürünleri kaydetmek için
MSI Üye ve Ürün Kayıt Merkezi
adresinden kayıt ve giriş yapıyorsunuz.
23.PNG

Gaming ürünler için 50 diğer ürünler için 25 puan kazanabiliyorsunuz. msicommunityapp programını da telefonunuza kurup aynı üyelik ile giriş yaptığınızda 100 puan da oradan alıyorsunuz. Bu kazandığınız puanlar ile de şu ödüllerden alabiliyorsunuz.

11.PNG

Ekran kartı 1 adetti onu bugün aldılar hiç heveslenmeyin. Anakart, maket ve gaming laptop puanları bir hayli yüksek olduğundan en mantıklı seçim şuan Steamde indirimli hali 62TL olan Far Cry 4 oyunu.

Ürünlerdeki seri nolar da şu bölümlerde;
Anakartta güç bağlantı noktasındaki seri no kutu üzerindeki seri no ile aynı. 2. seri no gösterilen yerde veya yakınlarında bulunuyor.
1.jpg

Ekran kartlarındaki seri nolar da resimdeki gibi kartın arka yüzünde bulunuyor. Bazı kartlar için tek seri no yeterli olurken kimisi için 2. seri noyu da istiyor.
2.jpg

Ürünlerin satın alınma tarihleri ve satın alındığına dair kanıt içerikli bir resim isteniyor. Resim çok önemli değil herhangi bir resmi kabul ediyor. Yani seri nolar yeterli. Satın alma tarihi de çok önemli değil. 20 adet oyun kalmış elinizi çabuk tutun derim.

Ben bir sürü ürün kaydettim. Puan gelmedi?

Adsız.png

Punlar o sayfada görünmüyor.
Rewards | MSI Gaming Series
Sayfasında Check My Points bölümüne tıklayıp oradan kullanıcı adı ve şifrenizle girip görebilirsiniz. Sayfanın altına doğru inince de puanlarla alabileceğiniz ürünler çıkıyor.

Bu arada oyun teslimati için sorduğum soruya cevap geldi. Posta yolu ile değil mail olarak CD Key gönderilecekmiş.
Ekran Alıntısı.PNG

Far Cry 4 aldım ben de. Bakalım ne zaman gelecek. Teşekkürler.

Dostum ama puanım sadece uygulamadan gelen 100 olarak gözüküyor. Normalde 3 tane 50 puanlık ürün daha var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı