MSI Vector GP68 alınır mı?

Bütçe
90000

alphons0

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
It Manager

MSI dışına çıkmak istemiyorum. Ekteki bilgisayarı kullanan veya MSI modellerinden önerisi olan var mı?
9500TL. Bir şey değilmiş...

Kesinlikle bu modeli alın sizin attığınızın yerine. Fiyat bayağı ucuz diğer sitelere göre. Kaçırmayın bence para hazırsa.

MSI dışına çıkmak istemiyorum. Ekteki bilgisayarı kullanan veya MSI modellerinden önerisi olan var mı?
Hocam laptoplarda msı okadar da kaliteli değil açıkcası. İlla işlemcim 13980hx olsun derseniz. Altta link attım daha iyi bir laptop ama daha ucuz modelleri de mevcut.

Hatta o fiyata 4090 laptop dahi bulunuyor. HP Omen 17-CK2013NT 892Q9EA i9-13900HX 32 GB 1 TB SSD RTX4090 17.3" QHD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hocam laptoplarda MSI o kadar da kaliteli değil açıkçası. İlla işlemcim 13980HX olsun derseniz. Altta link attım daha iyi bir laptop ama daha ucuz modelleri de mevcut.

Hatta o fiyata 4090 laptop dahi bulunuyor. HP Omen 17-CK2013NT 892Q9EA i9-13900HX 32 GB 1 TB SSD RTX4090 17.3" QHD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son urune kadar iyiydi ya. Excalibur disinda guzel cihazlar.

Hocam laptoplarda MSI o kadar da kaliteli değil açıkçası. İlla işlemcim 13980HX olsun derseniz. Altta link attım daha iyi bir laptop ama daha ucuz modelleri de mevcut.

Hocam çevremde çok fazla Victus kullanıcısı var ve sıcaklık değerlerinden çok memnunlar.
Çevremdekiler genel olarak Mortal Kombat, Tekken gibi oyunlarla akşam dinlenen insanlar olduklarından dolayı 4050 i5 yeterli olmuş ve sıcaklık değerleri çok iyi. Omen hakkında arada kötü yazılara denk geldim önerir misiniz?

Son urune kadar iyiydi ya. Excalibur disinda guzel cihazlar.

Excalibur ve monstera tövbeliyiz hocam :) acı tecrübelerimiz oldu.

ASUS çok kafamı karıştırıyor ofisimizde muhasebe departmanında 2 PC'de çok sorun çekiyoruz. IT uzmanımız MSI önerdiği için MSI bakıyordum ama ASUS ROG seriside fena durmuyor, kullanma şansınız oldu mu acaba?

Asus rog kendim görmedim ama incelemelere baktığımızda MSI kasalar daha çok ısınıyor. Asus rog serisi zaten premium seri ve daha serin çalışıyorlar MSI versiyonlara göre. HP Omen serisinde ise ben çok şikayet eden duymadım açıkcası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki arkadaş attığım omen laptop'un alt modelini incelemiş aradaki tek fark işlemcisi 13700hx videoda benim attığımda 13900 var. Kontrol edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı