MSI Vector GP68hx 13VH-208TR laptop nasıldır?

Siz actiysaniz pek bir sorun olmaz diye dusunuyorum o zaman. Ve hocam ek olarak bir farede alin o bilgisayarin yanina hiç yakismamis :D

Ahahah :)) Monster'in faresi işte hocam :) evet kutuyu ben açtım örnek görseldeki etiketi kendim bıçakla ayırdım.

x5_114955240765j.jpg

Hocam konuyu hortlatmak gibi olacak ama, sahibinden hangi satıcıdan aldınız. Aynı laptopu veya Vector 16 HX modelini almayı düşünüyorum. Ben de Ankara'da yaşıyorum ve eğer ellerinde varsa ben de istifade ederim. Bir de son olarak deneyimleriniz nasıl, memnun musunuz cihazdan? @By.TRabZonLu™

Hocam konuyu hortlatmak gibi olacak ama, sahibinden hangi satıcıdan aldınız. Aynı laptopu veya Vector 16 hx modelini almayı düşünüyorum. Ben de Ankara'da yaşıyorum ve eğer ellerinde varsa ben de istifade ederim. Bir de son olarak deneyimleriniz nasıl, memnun musunuz cihazdan? @By.TRabZonLu™

Merhaba hocam mesajınızı geç gördüm, laptoptan çok memnunum. Tek sıkıntısı keşke RAM daha fazla olsaymış. Yükseltmek garanti dışı bırakıyor mu bilmediğim için beklemedeyim. Satıcıyı bulmaya çalısıyorum.

Merhaba hocam mesajınızı geç gördüm, laptoptan çok memnunum. Tek sıkıntısı keşke RAM daha fazla olsaymış. Yükseltmek garanti dışı bırakıyor mu bilmediğim için beklemedeyim. Satıcıyı bulmaya çalısıyorum.
Hocam yakın zamanda ben de o laptopu almayı düşünüyorum ama bazıları bu laptopun ekran paneli kötü yazmış. Sizce ekranı dedikleri gibi kötü mü?

Hocam yakın zamanda ben de o laptopu almayı düşünüyorum ama bazıları bu laptopun ekran paneli kötü yazmış. Sizce ekranı dedikleri gibi kötü mü?
valla kötü falan değil hocam ama 2K da değil FPS oyunları için ideal. yabancı bir forumda bir kişi ekran panelini değiştirdi 240Hz 2K, 120HZ 4K ekrana sahip oldu, fakat ben o paneli türkiyede bulamamıştım

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı