MSI Ventus 3X RTX 3070 8100TL'ye iyi mi?

Mr.Spy[TR]

Hectopat
Daha fazla  
İşini düzgün yapan ve dürüst olduğuna inandığım. 96'dan beri bilgisayar işi yapan bir arkadaşım var. Geçen gün bana 8K bandında iyi bir ekran kartı bulması için rica ettim. 1 yıl garantisi ve kf olan birkaç kart attı bana. (NVIDIA istedim)
Hepsi 3070'di. Neyse lafı kısa kesiyorum. 9000TL'den indirim yaptırdı arkadaşına 8100TL gibi bir fiyata aldım kartı. Yarın elimde olur onun dükkanda bir test yapacağız. Kartın detaylı fotoğraflarını istedim gayet temiz bir kart mining de yapılmamış durumda.

FurMark testlerini bir de kendimiz yapacağız. Onun dükkanına göndermesini istedim kargoyu. Bir sıkıntı çıkarsa oradan geri yollayabilirim.

Dosya Ekleri

• IMG-20230329-WA0002.jpg
    IMG-20230329-WA0002.jpg
    175,6 KB · Görüntüleme: 36
LHR derken hocam meali nedir?

Hocam baktım şimdi de normal kullanımda kullanılmış bir kart sıkıntı yaratır mı?

Ben inanmıyorum LHR'li olmayan bir kartla mining yapılmadığına. Mining yapılan kartlar alınabilir diyenlerde çoğaldı. Önermiyorum. Yine ancak bir testinizi yapınız eğer kart halihazırda sağlıklıysa dört bir yandan o zaman alabilirsiniz niye alamayacaksınız. Alacağınız performans önemli şu anda. Ve ucuza bile geliyor.

Ben inanmıyorum LHR'li olmayan bir kartla mining yapılmadığına. Mining yapılan kartlar alınabilir diyenlerde çoğaldı. Önermiyorum. Yine ancak bir testinizi yapınız eğer kart halihazırda sağlıklıysa dört bir yandan o zaman alabilirsiniz niye alamayacaksınız. Alacağınız performans önemli şu anda. Ve ucuza bile geliyor.

Hocam adamda dedi zaten gelsin direkt test yapalım bir arkadaşından almış. FurMark da ortalama olarak değerlerin ne olması gerek.

Hocam adamda dedi zaten gelsin direkt test yapalım bir arkadaşından almış. FurMark da ortalama olarak değerlerin ne olması gerek.

Alacağınız ekran kartının FurMark test değerlerine bakabilirsiniz. İnternette neredeyse her kart için milyonlarca yapılmış testler var. Öyle karşılaştırırsınız.

Alacağınız ekran kartının FurMark test değerlerine bakabilirsiniz. İnternette neredeyse her kart için milyonlarca yapılmış testler var. Öyle karşılaştırırsınız.

Tamamdır yarın falan elimde olur testine bakıp ona göre bir yorum yaparım.

Hocam bana şöyle bir video attılar anlarsınız bir bakar mısınız 2 dakika.

Video gelmemiş uzay sistemde 3dk da 60 derece.

Tam çıkmadı ama ısı sabit gibi.

Tamamdır yarın falan elimde olur testine bakıp ona göre bir yorum yaparım.

Hocam bana şöyle bir video attılar anlarsınız bir bakar mısınız 2 dakika.

Video gelmemiş uzay sistemde 3dk da 60 derece.

Dosya Ekleri

• IMG-20230330-WA0000.jpg
    IMG-20230330-WA0000.jpg
    222 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_2023-03-30-11-58-28-383_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-03-30-11-58-28-383_com.whatsapp.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_2023-03-30-11-59-24-779_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-03-30-11-59-24-779_com.whatsapp.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme: