Samsung Galaxy Watch 6 vs 7

Hiimhere

Hectopat
Yakın zamanda bir akıllı saat almayı düşünüyorum, Watch 6 classic ön planda. Yakin zamanda da Watch 7 çıkacak ama fiyatı ne olur aradaki farka değer mi bilmiyorum. Sizce Watch 6 classic mi almalıyım Watch 7 beklemeli miyim?
Watch 7 tahmini fiyatına göre hangisini almalıyım. Fazla para vermek de istemiyorum sağlık uygulamaları benim için önemli. Ya da hangi Samsung saati almalıyım?

6 aydır watch 6 classic 47 mm kullanıyorum. Çok memnunum.

Watch7 serisi en fazla ne getirecek ki, belki pil kapasitesi artar. Onun dışında major bir yenilik beklenmiyor zaten.

Hiç düşünmeden alın derim. Benim de bileğim ince. 47 mm seçtim.

Watch7 serisi en fazla ne getirecek ki, belki pil kapasitesi artar. Onun dışında major bir yenilik beklenmiyor zaten.

Watch 7 serisi daha verimli işlemciye sahip olacak.

Ben de Watch 6 almak istiyorum ancak resmi satıcılarda stok yok. Pazar yeri satıcılarına güvenmiyorum. Vatan ve Media Markt gibi yerlerde 7-8k'dan satılıyor. Resmi satıcılarda stok gelene kadar Watch 7 çıkmış olacak zaten.

Watch 7 yi bekle, ciktiktan sonra 1-2 hafta fiyat dususunu bekle ve satin al. YTD.
Watch 7 serisi daha verimli işlemciye sahip olacak.

Ben de Watch 6 almak istiyorum ancak resmi satıcılarda stok yok. Pazar yeri satıcılarına güvenmiyorum. Vatan ve Media Markt gibi yerlerde 7-8k'dan satılıyor. Resmi satıcılarda stok gelene kadar Watch 7 çıkmış olacak zaten.
Aşırı saatle oynamıyorum spor yaparken müzik kontrolü telefon görüşmesi yapmak gibi şeyler yapıyorum. Aşırı bir işim yok saatle,bir de sağlık uygulamalari önemli. Yine watch 7'yi beklemeli miyim yoksa watch 6 yeter mi? 7 en az 9-10 k olur o kadar para vermek istemiyorum.

Aşırı saatle oynamıyorum spor yaparken müzik kontrolü telefon görüşmesi yapmak gibi şeyler yapıyorum. Aşırı bir işim yok saatle,bir de sağlık uygulamalari önemli. Yine watch 7'yi beklemeli miyim yoksa watch 6 yeter mi? 7 en az 9-10 k olur o kadar para vermek istemiyorum.
O zaman Watch 6 al fazlasıyla yeterli.

Watch 7 beklenir ama acelen varsa watch 6 classic 47mm alabilirsin. Tavsiyem gumus rengi.

Geri
Yukarı