MSI Vigor GK 20 alınır mı?

Eğer tekrar bu fiyata stoğa gelirse bunu al başka yerlerde de var ama fiyat 800den başlıyor

Bu biraz bütçeyi aşıyor ama iyi klavyedir.Blue switch yüzünden biraz ses çıkartır onun dışında başka bir sorunu yoktur.

Bu bütçe aralığında bu dostum ama 500 altına in dersen daha çok güzel klavyelerde önerebilirim.

Bu sırada siteler güvenilir sorun etme hepsinin itopya gibi mağzası var.

Eğer tekrar bu fiyata stoka gelirse bunu al başka yerlerde de var ama fiyat 800'den başlıyor

Bu biraz bütçeyi aşıyor ama iyi klavyedir. Blue Switch yüzünden biraz ses çıkartır onun dışında başka bir sorunu yoktur.

Bu bütçe aralığında bu dostum ama 500 altına in dersen daha çok güzel klavyelerde önerebilirim.

Bu sırada siteler güvenilir sorun etme hepsinin İtopya gibi mağzası var.

Blue Switch istemiyorum sesinden dolayı red Switch istiyorum bir de hocam bu markaları daha önce hiç görmedim orada biraz şüphede kaldım

Duymaman normal çünkü bu markalar klavye markası ve bunlar genellikle yurt dışında popüler ve Türkiye de hemen hemen popüler oluyor sırf msı biliniyor diye alma evet ekran kartları çok iyi ama klavye tarafında kötüler.

Şu anda bu kulaklığı kullanıyorum ve gayette memnunum.

Artı olarak attığım reddragon dışında güzel red switchli klavye yok haberin olsun. Bu fiyatlar da blue switch daha çok.

Duymaman normal çünkü bu markalar klavye markası ve bunlar genellikle yurt dışında popüler ve Türkiye de hemen hemen popüler oluyor sırf MSI biliniyor diye alma evet ekran kartları çok iyi ama klavye tarafında kötüler.

Şu anda bu kulaklığı kullanıyorum ve gayet de memnunum.

Bende kulaklık olarak şunu almayı düşünüyorum hatta yarın almaya gideceğim.

Duymaman normal çünkü bu markalar klavye markası ve bunlar genellikle yurt dışında popüler ve Türkiye de hemen hemen popüler oluyor sırf MSI biliniyor diye alma evet ekran kartları çok iyi ama klavye tarafında kötüler.

Şu anda bu kulaklığı kullanıyorum ve gayet de memnunum.

Artı olarak attığım Redragon dışında güzel red Switch'li klavye yok haberin olsun. Bu fiyatlar da Blue Switch daha çok.

Peki MSI'ın klavyesini kullandınız mı hiç?

Bende kulaklık olarak şunu almayı düşünüyorum hatta yarın almaya gideceğim.

Peki MSI'ın klavyesini kullandınız mı hiç?
Monster'in kulaklık ürettiğini ilk defa duyuyorum 😅. Ama yinede kedin bilirsin.
Ben bunlardan birini tercih ederdim açıkcası. Dolar olmuş 18 araştırmadan alma 2 ay sonra bozulduktan sonra yenisini almak zorunda kalırsın benden söylemesi.

Msı konusu gelecek olursak hiç kullanmadım ama bütün forum camiası attıklarımı öneriyor özellikle reddragonu. Ama yinede sen bilirsin üsteki dediğim gibi bozulursa üzülürsün.

Bozulma olarak kast ettiğim şey ise bir tarafında ses gelmeme gibi veya sesin bir anda kesilmesi 2 saniye sonra falan gelmesi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı