MSI vs Monster laptop tavsiyesi

mafumutsu

Centipat
Merhaba arkadaşlar, oyun için laptop almayı düşünüyorum. Bu 4 şık arasında kaldım. En mantıklısı Monster gibi gözüküyor ama bazı insanlar markayı çok kötülemiş. ASUS TUF Gaming'in RTX2060 ekran kartı olsa da 60 Hertz beni soğutuyor. Kafam çok karışık sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Monster Abra A5 v13.4 kullanıcısı olarak hem cihazdan hem yetkili servisten son derece memnun olduğumu belirterek yanıt vereyim. İlla 2 cihaz arasından birini tercih edecekseniz, RTX 2060 ile GTX 1650 arasında azımsanmayacak kadar çok fark var. Ayrıca bunu hep söylüyorum, Asusun TUF serisi cihazlarında çevremde kim aldıysa ağzı yandı. Birinin ekranı IPS yazıyor kutusunda fakat panel TN. Başka arkadaşım fanların ekrana sıcak hava üflemesinden muzdarip. Asus alınacaksa ROG serisinden şaşmamalı. Yukarıdaki arkadaşın attığı ürüne göz atabilirsiniz. Ben açıkcası TN panel cihaz tercih etmem fakat hoşunuza giderse alabilirsiniz.

Monsteri ele zaten rakiplerinin muadili degil :) Msi gf63 tek fanli sicaklik sorunu olabilir. Dediginiz gibi asus’da 60hz cok dusuk o butceye gore. Msi’da 60hz. Asagida ekleyecegim bilgisayara goz atabilirsiniz 120hz ekran ve rtx2060

MSI GF65 Thin 9SEXR-232XTR Intel Core i5 9300H 8GB 512GB SSD RTX2060 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar
https://www.hepsiburada.com/msi-gf6...bilgisayar-p-HBV00000RXT4Y?magaza=Hepsiburada
Teşekkürler bunu görmemiştim. 8GB sorun olur mu sizce?
Sonradan yükseltmek gerekir mi?

Merhaba arkadaşlar, oyun için laptop almayı düşünüyorum. Bu 4 şık arasında kaldım. En mantıklısı Monster gibi gözüküyor ama bazı insanlar markayı çok kötülemiş. ASUS TUF Gaming'in RTX2060 ekran kartı olsa da 60 Hertz beni soğutuyor. Kafam çok karışık sizce hangisini almalıyım?

rtx seçip harici monitör alın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı