MSI vs Monster vs ASUS

Sıvı metala rağmen düşük W çekip ısınıyor limit olmasına rağmen.
Her gün saatlerce ultra ayarlarda oyun oynuyorum bir kere bile işlemcinin ısınıp performansını düşürdüğünü görmedim. Asus 3 fanlı ve sıvı metallı üst serisine demek limit koyacak🤣. Girin youtube bakın bakalım karşılaştırmalara msilardan geri mi kalıyor yoksa daha iyi fps mi veriyor görürsünüz.
Bu arada zamanında ikisini alacak gücüm vardı ge78hx ve scar 18 ve tercihimi scardan yana kullandım. Fanatik değilim sizin gibi

Her gün saatlerce Ultra ayarlarda oyun oynuyorum bir kere bile işlemcinin ısınıp performansını düşürdüğünü görmedim. ASUS 3 fanlı ve sıvı metallı üst serisine demek limit koyacak🤣

Limit yüzünden ısınmıyor olabilir mi?

ThrottleStop indir TS Bench yaparken limits sekmesini ve ana ekranı SS at göreceksin zaten.

Girin YouTube bakın bakalım karşılaştırmalara MSI'lardan geri mi kalıyor yoksa daha iyi FPS mi veriyor görürsünüz.

MSI cihazlardan geri kalıyor evet.

Fanatik değilim sizin gibi

Fanatik falan değilim, Lenovo ve MSI ikisi üst segmentin krallarıdır. Diğer markaların cihzaları her zaman düşük performans verir bu cihazlara göre.

Limit yüzünden ısınmıyor olabilir mi?

ThrottleStop indir TS Bench yaparken limits sekmesini ve ana ekranı SS at göreceksin zaten.

MSI cihazlardan geri kalıyor evet.

İyi ki marka fanatiği değilim. Aklımı kullandım ve Raider GE78hx yerine Scar alarak çok iyi tercih yaptığımı anladım.
6 ms ekranlı ve G-Sync desteği olmayan cihazı almak istemedim

İyi ki marka fanatiği değilim. Aklımı kullandım ve Raider GE78hx yerine Scar alarak çok iyi tercih yaptığımı anladım.
6 ms ekranlı ve G-Sync desteği olmayan cihazı almak istemedim

O ms farkını hissetmiyorsun bile :D

Yeni konular

Geri
Yukarı