MSI X570 Unify vs MSI X570 Tomahawk

Hangisi alınmalı

• MSI X570 UNIFY

Oy: 4 44,4%
  • MSI X570 TOMAHAWK

Oy: 5 55,6%

• Oy verenlerin toplamı
    9

halildlk

Hectopat
Herkese hayırlı geceler aranıza yeni katıldım. Sorunum başlıkta da belirttiğim gibi anakart seçiminde zorlanıyorum. Bilgisayar topluyorum sisteme Ryzen 3700X koymaya karar verdim hatta aldım yalnız anakart seçiminde kararsız kaldım kafamdaki anakartlar MSI X570 unify ile MSI X570 Tomahawk modelleri sanırım bu Tomahawk yeni çıktı ve bayağı iddialı bir anakarta benziyor yüksek fiyattakı anakartlarla kıyaslanacak olunursa 2 kart arasında 600-650 TL kadar bir fark var. Sizce hangisinden yana seçimimi yapmalıyım ve neden yapmalıyım şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese hayırlı geceler aranıza yeni katıldım. Sorunum başlıkta da belirttiğim gibi anakart seçiminde zorlanıyorum. Bilgisayar topluyorum sisteme Ryzen 3700X koymaya karar verdim hatta aldım yalnız anakart seçiminde kararsız kaldım kafamdaki anakartlar MSI X570 unify ile MSI X570 Tomahawk modelleri sanırım bu Tomahawk yeni çıktı ve bayağı iddialı bir anakarta benziyor yüksek fiyattakı anakartlarla kıyaslanacak olunursa 2 kart arasında 600-650 TL kadar bir fark var. Sizce hangisinden yana seçimimi yapmalıyım ve neden yapmalıyım şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.
X570 GODLIKE

Hocam godlike bütçeyi aşıyor zaten unify 2800-2900 TL alıcağım max fiyat bu civarlar
Unify 8+8 CPU soketi ve VRM yapısı olarak bir tık daha iyi. Ayrıca 3 adet M.2 slotu var, Tomahawk da 2 adet var.
Unify için tek eksi diyebileceğim şey 4 adet SATA portu.
Hocam VRM konusunda Tomahawkta baya iyi diyorlar hatta sıcaklık testlerinde unifyden az ısındığının tabloları var peki sence 600-700 TL fiyat var arada tercihin neyden yana olurdu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı