MSI Z170-A PRO RAM Yükseltme

• Konuyu başlatan Xinga
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 615

Xinga

Hectopat
Daha fazla  
MSI Z170A PRO Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3400MHz(O.C. ) VGA&DVI Anakart mevcut takılı olarak Corsair 8 GB Vengeance DDR4 2666MHz CL16 Single RAM var. Ben RAM eklemesi yapacağım çünkü bilgisayarımın tarayıcılarda çok daha fazla sekme açmasını istiyorum bu da RAM ile alakalıymış bu yüzden ekleme yapacağım.

Corsair 8 GB Vengeance DDR4 2666MHz CL16 Single RAM takılı bunun yanına 3000MHz'li olanı Corsair Vengeance LPX 8GB (1x8GB) DDR4 3000MHz C16 Siyah Ram taksam (çünkü 2666MHz 3000'e kıyasla daha pahalı ve daha zor bulunuyor)

Çalışır mı? Bir sorun çıkar mı?

Teşekkür ederim.

Muhtemelen bir sıkıntı olmaz. İki bellek te 2666 MHz'de çalışır. Daha pahalı ve daha zor bulunan belleği elinizden çıkartıp iki belleğinizi de 3000 MHz'e çekseniz daha mantıklı olmaz mı?

Muhtemelen bir sıkıntı olmaz. İki bellek te 2666 MHz'de çalışır. Daha pahalı ve daha zor bulunan belleği elinizden çıkartıp iki belleğinizi de 3000 MHz'e çekseniz daha mantıklı olmaz mı?

Satış biraz zor bir durum açıkçası nasıl satacağımı alıcı nasıl bulacağımı bilmiyorum

Satış biraz zor bir durum açıkçası nasıl satacağımı alıcı nasıl bulacağımı bilmiyorum
Sahibinden üzerinden satışa çıkarabilirsiniz. RAM'ler dayanıklıdır ve kolay bozulan bileşenler değildir. Fiyatı makul tuttuğunuz sürece satışı gerçekleştirebilirsiniz.

200₺'ye satıp üzerine ekleyeceğiniz 30-40₺ ile 3000 MHz olan modeli satın alabilirsiniz. 2666 MHz RAM'lerin piyasası hakkında çok bilgi sahibi değilim. İkinci el satan kişilere bakıp bir fiyat biçebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı