MSÜ denizcilik için eşit ağırlık seçilirse ne olur?

dusantadic10

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, YKS'ye 3.5 ay kaldı netlerim ortalama sözel sınıfta okuyorum ama aklıma MSÜ denizcilik yattı sınava gireceğimde eşit ağırlık seçsem ne olur? Yani anlatmak istediğim AYT'yi de baz aldıklarını duymuştum sözelden sadece kara harp okuluna gidiliyormuş ben de MSÜ sınavında eşit ağırlık seçsem AYT de ne yapmam lazım bana fikir verir misiniz? Netlerin yetersiz gibi bir şey söyleyecekseniz de son 3 ayda deli gibi çalışabilirim bunu LGS'de de yapmıştım ve gayet iyi bir puan almıştım ama mezuna kalmak bana çok fazla vakit kaybına neden olacak ben ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

ben de az önce fark ettim yanlış belirtmişim sayılsal seçip girsem sözel okuyorum bunda bir sorunla karşılaşır mıyım?Ayt'ye de sayısaldan mı girmem gerekir?
Sayısal seçmek diye bir şey yok senin önüne 160 soruluk kitapçığı koyacaklar ister sözel çöz ister sayısal. Hangi dersi çözersen o hesaplanır. Sözel okuman fen çözmene engel değil.

Sayısal seçmek diye bir şey yok senin önüne 160 soruluk kitapçığı koyacaklar ister sözel çöz ister sayısal. Hangi dersi çözersen o hesaplanır. Sözel okuman fen çözmene engel değil.
Haklısın ama benim asıl sorum ayt ile ilgili.Ayt de ne yapacağım? Sayısal yapamam ayt de altyapım da yok zaten yine beni sadece KHO'ya mı alırlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı