Sözel mi Eşit Ağırlık mı?

Anladım hocam. Oyunlara biraz ara verip matematiğe asılma vaktim geldi o zaman. Yarın olur olmaz başlayacağım çalışmaya :) Yardımlarınız için teşekkür ederim ders konularıyla ilgilendiğinizi gördüm gerek benim konularımla gerek diğer insanlarla ve bunun için çok teşekkürler :D

Hocam tabii ki öyle. Ben iş bulma açısından söyledim. Eğer sözel seçecekse büyük derece lazım. Bana göre ilk 5000 falan anca kurtarır hatta.

Bu alanları seçen öğrenci sayısı iki elin sayısını geçmez. İstediği sıralamayı rahatça tutturabilir. Bir sözelci rahatça ilk 20.000 sıralama yapabilir bence.

Ben YKS'ye girmedim, bu sene gireceğim. Bu dediklerimi atıp tutmuyorum, çevremde gördüklerim bu şekilde arkadaşlar.

Sözelciler ile dilci tanıdıklarım çok iyi sıralamalar yaptılar. Sayısalcı ile eşit ağırlıkçı arkadaşlarım batırdılar.

Tabii bu alanın iş imkanı az ama seni sıralamalarda öne atıyor 🤷‍♀️

Anladım hocam. Oyunlara biraz ara verip matematiğe asılma vaktim geldi o zaman. Yarın olur olmaz başlayacağım çalışmaya :) Yardımlarınız için teşekkür ederim ders konularıyla ilgilendiğinizi gördüm gerek benim konularımla gerek diğer insanlarla ve bunun için çok teşekkürler :D

Rica ederiz. Bir sorunuz olursa tekrar konu açarsınız, yardımcı olmaya çalışırız. Bir de Antrenmanlarla Matematik kitabında göreceğin ilk sözü söylemek istiyorum.

Matematikte zekadan önce sabır gelir.

Bu söz her şeyi açıklıyor. Ben sabrettim, çok soru çözdüm bu matematiği yapabilmek için. Ama sonunda belli bir seviyeye ulaştım. Hatta sende benden fazla potansiyel var. Hevesin var. Umarım Allah utandırmaz :) İyi ve verimli çalışmalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı