MSÜ'den kötü sonuç gelince YKS'de de öyle mi olur?

tanemx

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
MSÜ'den batırmısım, bırakın 100-200K'yı 300K'ya bile girememişim YKS'de böyle mi olacak diye çok korkuyorum. En büyük destekçim olan annem artık bana destek vermiyor. Ne yapmalıyım?

MSÜ'den batırmısım, bırakın 100-200K'yı 300K'ya bile girememişim YKS'de böyle mi olacak diye çok korkuyorum. En büyük destekçim olan annem artık bana destek vermiyor. Ne yapmalıyım?
Universite okumak sart degil her turlu asgari ucret veriyorlar uni mezunlarina da. Universite okumadan da calisip yukselebilirsin.

@kurmayoffuture hocam haklı. Bir iş kolu biliyorsanız onu yapıp 4 yıl devam edip yükselme imkanınız olacak. O dönem aldığınız maaş asgari ücretten yüksek olacak. Aynı iş pozisyonunda açık olursa bir üniversite mezunu gelecek ve asgari ile başlayacak.

Eğer askeri meslek olarak bir hayalin isteğin yoksa neden MSÜ girdin ki?
Kendimi denemek için girdim diyorsan bu düşük de gelirdi yüksek te.
Morelini hiç bozma zor zamanlardan geçiyoruz sınava az kaldı çalış ve yapacağına inan hocam

Eğer askeri meslek olarak bir hayalin isteğin yoksa neden MSÜ girdin ki?
Kendimi denemek için girdim diyorsan bu düşük de gelirdi yüksek te.
Morelini hiç bozma zor zamanlardan geçiyoruz sınava az kaldı çalış ve yapacağına inan hocam.

Çok teşekkürler motivasyonun için eğer gördüysen buraya yazan herkes ya mezuna bırakmamı ya da bırakmamı söylüyor ama TYT'de iyi degilim ben AYT de çok iyiyim mezuna bırakmayı düşünmüyordum ama bilmiyorum çok bunaldım artık yine de teşekkürler yazdıgın için ve MSÜ hedefim değildi.

Çok teşekkürler motivasyonun için eğer gördüysen buraya yazan herkes ya mezuna bırakmamı ya da bırakmamı söylüyor ama TYT'de iyi degilim ben AYT de çok iyiyim mezuna bırakmayı düşünmüyordum ama bilmiyorum çok bunaldım artık yine de teşekkürler yazdıgın için ve MSÜ hedefim değildi.

Ve MSÜ'nün son dakikalarında yetiştiremediğim için çoğu soruyu neden bilmiyorum sanırım o an panikle salladım o yüzden kötü geldi çünkü şu an o MSÜ'yü çözsem kendimden eminim iyi getirirdim.

Son düzenleme:

Ve MSÜ'nün son dakikalarında yetiştiremediğim için çoğu soruyu neden bilmiyorum sanırım o an panikle salladım o yüzden kötü geldi çünkü şu an o MSÜ'yü çözsem kendimden eminim iyi getirirdim.
Dostum MSÜ girmen mantıksızmış.
TYT ve AYT de iyi bir puan çıkaracağına eminim.

Ben sınava hazırlandığım sene (o kadar eski ki hatırlayamadım şu an 30 yaşındayım) askeri liselerin sınavına da girmiş çok kötü sonuç almıştım hatta o zamanlar ailem moralim bozulmasın diye bana sınav sonucunu söylememişti ben de benzer şekilde davranışlarının değişmesinden anlamıştım kötü olduğunu çalışmaya devam ettim. Gayet iyi geçti sınavım o zamanlar Anadolu lisesine girmek zordu bende girebilmiştim güzel bir liseye.

Geri
Yukarı