MT125 alınır mı?

Kuday

Femtopat
Motor almak istiyorum fiyatlar çok uçuk benim çok fazla da bilgim yok biraz araştırdım elektrikli almak pek önerilmiyor o yüzde MT125 düşünüyorum iyi midir ya da yerine önerebileceğiniz başka motor var mıdır?

Fiyatı nedir Yamaha MT125 kullanıcısı apaçidir temizini bulmak zordur ve ona hakkından fazla para isterler ben olsam 150nk öneririm yedek parça sorunu düzelmeye başladı.

Abs siz motor alma.

Fiyatı nedir Yamaha MT125 kullanıcısı apaçidir temizini bulmak zordur ve ona hakkından fazla para isterler ben olsam 150nk öneririm yedek parça sorunu düzelmeye başladı.

Abs siz motor alma.

Hem güzel dursun hem de beni çok zorlamayacak bir şey istiyorum aşırı hız tutkunu da değilim zaten abs olmaması sıkıntı mıdır çok MT125 gözüme hoş durmuştu

Hem güzel dursun hem de beni çok zorlamayacak bir şey istiyorum aşırı hız tutkunu da değilim zaten abs olmaması sıkıntı mıdır çok MT125 gözüme hoş durmuştu.

Evet sıkıntı :D kazalardan kurtarır olası düşmelerden temiz MT125 bulmak çok zor olan da 250 parası ister alınmaz dediğim gibi 150nk daha iyi olur hem daha yeni daha az km yapmış olurlar.

Geri
Yukarı