MTA serial ban nasıl kaldırılır?

iHydra

Femtopat
Daha fazla  
MTA'da İstanbul Gaming'den iftiradan serial ban yedim. Nasıl kaldırırım? HDD ID değiştim, Mac değiştim, oyunu sildim falan olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi değiştirerek. Sadece HDD'ne bakmıyor onu geçtim HDD'nin 8kodlu ID'sini sadece değiştirebilirsin. Kendi serial kodu değişmiyor. MTA sadece HDD'ne bakıyor diye biliyorum ama yeni alırsan düzelebilir. Nasıl bir "iftira"ymış da sonsuz serial ban yedin onu da anlamadım. Adminlerle falan konuş sohbette küfür yazdıysan görebilirler zaten.

Multi Theft Auto'da yasaklamalar anakart üzerine atılır. Yani yasaklamayı açmak için sunucu yöneticisinin yasağınızı kaldırması gerek. Yapabileceğiniz bir şey yok.

Son düzenleme:
Daha önce denemedim işe yarar mı bilmiyorum ama serial şaşırtmacası işe yarayabilir.

İlk olarak diski formatlayıp başka cihaza takıyoruz.

Sonra diğer cihazda o diske Windows kuruyorz.

Ve MTA'yı kurup sonuça bakıyoruz eğer değişirse o diski tekrar kendi cihazınıza takın.

Henüz denemedim çalışacağının garantisini veremem.

MTA'da İstanbul Gaming'den iftiradan serial ban yedim. Nasıl kaldırırım? HDD ID değiştim, Mac değiştim, oyunu sildim falan olmadı.

Merhaba benim hep kullandığım bir çözüm var MTA serial banı açmak için hatta şu an açtım banı nasıl yaptığımı açıklayayım;
Windows sürümünü düşürdüm, MAC adresi değiştirdim, spoofer kullandım, BIOS keylerini değiştirdim ve çalıştı.

Merhaba benim hep kullandığım bir çözüm var MTA serial banı açmak için hatta şu an açtım banı nasıl yaptığımı açıklayayım;
Windows sürümünü düşürdüm, MAC adresi değiştirdim, spoofer kullandım, BIOS keylerini değiştirdim ve çalıştı.

Hangi spoofer kullanıyorsunuz nasıl yaptığınızı daha detaylı anlatır mısınız Windows sürümü düşürmek işe yaramıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı