Muaf olduğun derste sınıfta tutulma

Rispetto07

Centipat
Ben din dersinden muafım ve geçen sene farklı okulda o ders saati dışarıda bekliyordum. Ama yeni okulumda dışarda beklemek yasak, sınıfın içerisinde bekleyeceksin dedi müdür yardımcısı. Sizce bu dediği doğru mu? Yanlışsa neler yapabilirim, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dersten muaf olman demek, sınavından muaf olmak demektir. Devam-devamsızlık öğretmen ve idarecilerin insiyatifindedir. İki yola başvurabilirsin. Birincisi ailen gelir,okulla güzelce konuşur onay alır ikincisi ailen gider şikayetçi olur. Şikayet süreci de hemen hemen 6 ay sürer.

Dersten muaf olman demek, sınavından muaf olmak demektir. Devam-devamsızlık öğretmen ve idarecilerin insiyatifindedir. İki yola başvurabilirsin. Birincisi ailen gelir,okulla güzelce konuşur onay alır ikincisi ailen gider şikayetçi olur. Şikayet
Dersten muaf olman demek, sınavından muaf olmak demektir. Devam-devamsızlık öğretmen ve idarecilerin insiyatifindedir. İki yola başvurabilirsin. Birincisi ailen gelir,okulla güzelce konuşur onay alır ikincisi ailen gider şikayetçi olur. Şikayet süreci de hemen hemen 6 ay sürer.
yani benim şuan din dersinde sınıftan çıkma hakkım var değilmi yanlış anlamadım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı