Müdür istediği cezayı yazabilir mi?

hakki_csharp

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba ortaokul 8.sınıfa gidiyorum. Eğer ki bir ceza durumunda müdür 1. ve 2. sözleşmeyi atlayıp direkt olarak 3.sözleşmeyi yazacağını söylüyor. Kafasına göre böyle bir şey yapabilir mi? Yoksa ceza aldığım zaman buna hocam kafanıza göre yapamazsınız deyip itiraz edebilir miyim? Şahsen korkutma amaçlı olduğunu düşünüyorum ve merak ediyorum.

Merhaba ortaokul 8.sınıfa gidiyorum. Eğer ki bir ceza durumunda müdür 1. ve 2. sözleşmeyi atlayıp direkt olarak 3.sözleşmeyi yazacağını söylüyor. Kafasına göre böyle bir şey yapabilir mi? Yoksa ceza aldığım zaman buna hocam kafanıza göre yapamazsınız deyip itiraz edebilir miyim? Şahsen korkutma amaçlı olduğunu düşünüyorum ve merak ediyorum.
Sen ne yaptın da böyle bir durumdasın. Onu anlatır mısın kardeşim

Sen ne yaptın da böyle bir durumdasın. Onu anlatır mısın kardeşim
Bir şey yapmadım sadece müdür toplantıda söyledi öğretmenler de uyarı yaparken arkadaşlar bakın 1 ve 2 yok direkt 3.sözleşmeyi imzalarsınız diyorlar kafama takıldı cezanın ağırlığına göre olur diye biliyorum.
@Laveria fredy hocam hahaha atmayın merak ettim.

Genelde korkutma amacı ile söylerler birdaha yapma diye ancak ısrar ederse Hocaya benim kimseden korkum yok de. download.jpg

Geri
Yukarı