Müdür kötü sınıfa aldı

Anlamadığım şey şu, madem a ve c den memnun değilsin ailen müdürle konuşurken b sınıfına aldırmak istediklerini söylemedi mi? Türkiyenin lise ve ortaokuldaki müdür müdür yardımcısı kim varsa %90ı sıkıntılı tipler oluyor. Önce sen gitmiş söylemişsin baktın sana diş geçiremedi ailen geldi konuştu, yapacağını uyuzluğu yapıp c sınıfına atmış.

Anlamadığım şey şu, madem A ve Cden memnun değilsin ailen müdürle konuşurken b sınıfına aldırmak istediklerini söylemedi mi? Türkiye'nin lise ve ortaokuldaki müdür müdür yardımcısı kim varsa %90ı sıkıntılı tipler oluyor. Önce sen gitmiş söylemişsin baktın sana diş geçiremedi ailen geldi konuştu, yapacağını uyuzluğu yapıp C sınıfına atmış.

Söyledim söyledim. Dedim okumadınız sanırım hocanın yanında 200 kere dedim B diye sustu bir şey demedi. Çıkardı kağıt C şubesine git yeni öğrenci var de dedi. Ailem gitti ben de gittim sınıfa. Zaten çıkmadan önce Furkan benden daha bir daha bir şey istemeyeceksin diğer müdüre git ne yapıyorsan git dedi.

Söyledim söyledim. Dedim okumadınız sanırım hocanın yanında 200 kere dedim B diye sustu bir şey demedi. Çıkardı kağıt C şubesine git yeni öğrenci var de dedi. Ailem gitti ben de gittim sınıfa. Zaten çıkmadan önce Furkan benden daha bir daha bir şey istemeyeceksin diğer müdüre git ne yapıyorsan git dedi.
Açıkçası bu şekilde uğraşmaları hiç şaşırtmadı beni. Hemen hemen aynı saçmalıkları yaşamış biri olarak e sonunda açık liseye geçtim. Benim için saçma okul hayatı boyunca aldığım en iyi karar oldu bu.

Arkadaşlar selam 10.sınıfım. Olduğum sınıf çok kötü ve her öğrencinin sene de bir kere sınıf değiştirme hakkı var biliyorum. Yanına bir de sınıftaki bir çocuk ile tartıştığım için sınıf değiştirmek istedim. Müdüre gittiğim de olmaz müdür yardımcıları ile konuş dedi. 2 adet müdür yardımcısı var ikisi ile de konuş dedi, ikisi ile de konuştum fakat ikisi de kabul etmedi yapmam her istediğin şey olmaz dedi. Ben de ailemi zar zor ikna edip konuşmaya ikna ettim. Okula geldik müdür yardımcısı sanki anamıza söver gibi kabul etti. A şubesindeydim. Bütün ortamım vs. b şubesinde arkadaşlarım kız arkadaşım sevdiğim kişiler vs. vs. C şubesi en kötü şube. B şubesinde hiç yoktan kontenjan var yani doluluk sorunu da yok ama müdür yardımcısına 2450501 kere söylememe rağmen beni bilerek C şubesine aldı. İyice düştüm dersler sıkıcı iğrenç geçiyor sınıf rezalet en üst katta hocaları çok kötü sınıf kötü olduğu için salmış durumdalar. Nefret ediyorum okuldan. Ne yapmam gerekiyor son çare buraya yazdım. Cevaplarınız için teşekkür ediyorum.
Başka okula mümkünse nakil alıp tekrar okuluna iste, belki B şubesine gidersin şansını dene.

Açıkçası bu şekilde uğraşmaları hiç şaşırtmadı beni. Hemen hemen aynı saçmalıkları yaşamış biri olarak e sonunda açık liseye geçtim. Benim için saçma okul hayatı boyunca aldığım en iyi karar oldu bu.
Açıkta ders çalışmak çok zor. Yaşımda açığa geçeni hiç görmedim. Açığa geçersem bir süre sonra salacağımı düşünüyorum sizin gibi istikrarlı birisi değilim.

Başka okula mümkünse nakil alıp tekrar okuluna iste, belki B şubesine gidersin şansını dene.

Dövmesin beni müdürler :D

Geri
Yukarı