Müdürün eşyaya el koyması

Merhaba arkadaşlar, meslek lisesinde okuyorum. Pazartesi günü telefonumun şarjı çok azdı ve çıkışta da annemle iletişime geçmek zorundaydım bu yüzden telefonumu şarja takmıştım kısacık dolsun sonra çekecektim ki normalde şarja okulda hiç takmazdım, şarj aletini de sınıftan birinden aldım. Her neyse o sırada müdür gelmiş ben hiç fark etmedim telefonu ve şarj aletini aldı. Bana bakıp kolyeyi de istedi onu da verdim çıkışta gittim durumu anlattım beni hiç dinlemeyip git müdür yardımcısından al dedi. Ben de gittim telefonu ve arkadaşımın şarj aletini aldım fakat kolyeyi vermediler. Neden dediğimde ise veremeyiz falan dediler ve "Telefonu da vermeyecektik fakat neyse dedi kolyeyi de kafam ne zaman eserse belki o zaman veririm belki hiç vermem dedi." Kolye benim için değerliydi fakat her şeyi geçtim böyle bir hakkı var mı? Eğer yoksa şikayet etmeli miyim? Edeceksem de nerelere etmeliyim? Sizin de bu konuya görüşlerinizi merak ediyorum.
Cimere yaz, ne demek kolyeye el koymak. Şu çağda şu idareciler Allah'ım akıl fikir ver. Ne kadar şekilci yönetici varsa nefret ediyorum. Eğitime gram katkısı olmaz bunların, güç kimdeyse onun yanında olur koltukta otururlar. Onun saçı bunun başı anca. Ama içlerinde de ne pislikler vardır kim bilir?

Kolyeyi geçtim, olduğu yerde duran telefonunuza el koyması bile çok saçma.
Prizi telefonu sarj etmek için kullanınca buna sözde devletin malını şahsi amaçların için kullanmak diyorlar. Bu yüzden dolayı el koyuyorlar. Bizim biyoloji hocası görünce prizde çöpe atıyor.

CİMER'e yazi yazabilirsiniz. Mudur yardimcisinin kafasi guzel sanirim, telefonu verip kolyeyi vermemis. Koluna mi takacak? 😂
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı