Hocanın telefona el koyması

ferit korkmaz

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle hepinie iyi akşamlar. 9. sınıf öğrencisiyim ve afet nedenleriyle okula telefon götürüyorum 2 haftadır falan. Hani deprem falan olursa aileme ulaşabilmek için fakat bugün arama yaptılar ve telefonumu buldular fakat 1 ay boyunca bizde kalacak dediler. Israrlarım ve tartışmamıza rağmen vermediler ve tutanakla tehdit ettiler. Dava açabilir miyim ya da nasıl şikayet edebilirim, nereye yapmam gerek? Bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.

Arkadaşlar öncelikle hepinie iyi akşamlar. 9. sınıf öğrencisiyim ve afet nedenleriyle okula telefon götürüyorum 2 haftadır falan. Hani deprem falan olursa aileme ulaşabilmek için fakat bugün arama yaptılar ve telefonumu buldular fakat 1 ay boyunca bizde kalacak dediler. Israrlarım ve tartışmamıza rağmen vermediler ve tutanakla tehdit ettiler. Dava açabilir miyim ya da nasıl şikayet edebilirim, nereye yapmam gerek? Bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.

Ailene soyle

Bizim okulumuzda da yasak fakat ailem ile telefonumu vermeyeceğimi fakat ders saati içinde telefonu kullanırsam alınacağını kabul ettim. Bu şekilde telefonumu çantamda tutuyorum. Sizde nasıl işliyor bilmiyorum. Ailenden birisi ile gidersen vermek zorundalar ama.

Kanka bu kadar internete bağlı olmayın aile diye bir şey var. Söylersin babana çözer. O duygudan güzel duygu mu var ya.

Hırsızlıktır bu veline durumu anlat yasal yollardan istesin.

Saçma sapan kurallar.
Ders içinde tuvalete gidemezsin.
Öğretmen sanki Allah gibi görür kendini.
Söylediği lafın üstüne laf söylenmez.
Telefonun özel eşyan olmasına ve kapalı olduğu sürece bir sorun çıkmamasına rağmen elinden alınır.
Sınav sistemi desen ezberle-unut gibi ilkel bir sistem.
Yazık...
Gençlik heba oluyor...

Saçma sapan kurallar.
Ders içinde tuvalete gidemezsin.
Öğretmen sanki Allah gibi görür kendini.
Söylediği lafın üstüne laf söylenmez.
Telefonun özel eşyan olmasına ve kapalı olduğu sürece bir sorun çıkmamasına rağmen elinden alınır.
Sınav sistemi desen ezberle-unut gibi ilkel bir sistem.
Yazık...
Gençlik heba oluyor...

Bir de şey var ya teneffüste niye gitmedin şsgsşsgslsjxöxjeşsjdlxb

Yeni konular

Geri
Yukarı