Mühendis olmak mı yoksa asker olmak mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onu çok farkla kaçırırsanız mühendisliklere yönelmenizi çok tavsiye etmem. Ortalama bir üniversiteden mezun sıradan bir mühendis dolu etraf.

Bu biraz nereden baktığınıza bağlı sanayisi gelişmiş bir ilde mühendis olarak iş bulmak daha kolay

Bu biraz nereden baktığınıza bağlı sanayisi gelişmiş bir ilde mühendis olarak iş bulmak daha kolay
Benim yazarken düşündüğüm iş bulma değil iyi bir iş bulmaktı. İş her yerde var fakat azıcık maaş için karanlıkta çıkıp karanlıkta dönmek de var.

Yok hocam önerin için teşekkür ederim ama ben kendi seçimimden dolayı ailemi suçlayamam.

Sizin ailenizi tanımıyorum lakin ileride pişman olursanız onlar sizi suçlayacaktır. Gördüklerim ve yaşadıklarımla söylüyorum bunu.

İkisinin birbiri ile hiç alakası yok. Önce bir şansını dene mühendis olmaya çalış. Olmazsa askerliğe geçersin. Askerlik genelde her erkeğin son tercihidir.

Herkese cevap ve önerileri için teşekkür ediyorum sağ olun affınıza sığınarak son bir soru soracağım ben uygulamayı uzun süredir kullanmadığım için: Bu konuyu nasıl kapatabilirim yani yeni cevap ve bildirimleri nasıl engellerim?

Herkese cevap ve önerileri için teşekkür ediyorum sağ olun affınıza sığınarak son bir soru soracağım ben uygulamayı uzun süredir kullanmadığım için: Bu konuyu nasıl kapatabilirim yani yeni cevap ve bildirimleri nasıl engellerim?
Rapor kısmından yapılıyor diye biliyorum.

Rapora kilitlensin yaz.

rapor>çözüm. raporladığınız yazı çözüm olarak gözükecek ama.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı