Mühendislik için laptop önerisi

Ek olarak bu da var attığım R6 5600 3050TI Acer'a ek.
Bu model gayet iyiymiş. Konu sahibi arkadaş buna bakabilir.

3050 ti tercih asla etmem aralarında hiç fark yok bunu almak yerine 2022 nitro 5 alırım 16gb ram DDR5 ve 95W RTX 3050 attığın cihaz 75w olması gerek üstelik benim önerdiğim cihazda Ryzen 6600h bulunuyor.
Tamam kardeşim, seninle daha fazla muhatap olmak istemiyorum. Sen laptop önereceğin zaman aynı fiyata 3050TI yerıne 3050 önermeye devam edebilirsin. İyi sosyaller!

benim ilk attığım 2 laptop oyun bilgisayarı değildi burda atılanların hepsi oyun bilgisayarı programlar için oyun bilgisayarı gerekiyosa onlara bakıcam
Programlar için illa ki oyun bilgisayarı gerekmiyor fakat en performanslı ve uzun vade de performansı düşmeyecek şekilde programları halen kullanma imkanı artar.

Normal şartlar 3050 ve Ti arasında kayda değer bir fark var ama o iki cihaz arasında olmaz çünkü İşlemci, RAM farkı var ve 3050 olan 95W, Ti olan sanırım 85W idi.

Normal şartlar 3050 ve Ti arasında kayda değer bir fark var ama o iki cihaz arasında olmaz çünlü işlemci RAM farkı var ve 3050 olan 95W Ti olan sanırım 85W idi.
Ya ti ile arasinda oyunlarda 5 fps oynuyor işlemci 1 üst nesil ve ddr5 destekliyor daha ne olsun hemde daha uzun batarya ömrü var ? Mühendislik içinde 5600de iyi zaten ben nitro önerdim burda kac aydır linç yedim sizin attığınız cihazlari eski forumcular görse yorum atamazsınız burda bana anlatmayın :)

Kardeşim sen anlamıyorsun veya anlamamazlıktan geliyorsun.
Attığım Lenevo attığın bilgisayarla aynı işlemciye sahip.
Ekran kartı daha iyi.
RAM DDR5.
Yeni nesil diyorsun ama attığın model eski kasa Acer.

Yeni konular

Geri
Yukarı