Mühendislik için laptop önerisi

Kardeşim sen anlamıyorsun veya anlamamazlıktan geliyorsun.
Attığım Lenevo attığın bilgisayarla aynı işlemciye sahip.
Ekran kartı daha iyi.
RAM DDR5.
Yeni nesil diyorsun ama attığın model eski kasa Acer.
Ben model atmadım, benim bahsettiğim cihaz yeni nitro. Düzgün oku yorumları attığın Lenovo eski nesil, ben buraya arada 1K oynayan 12. Nesil lenovo ip3 atarım hala bana tatava yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya Ti ile arasinda oyunlarda 5 FPS oynuyor işlemci 1 üst nesil ve DDR5 destekliyor daha ne olsun hem de daha uzun batarya ömrü var? Mühendislik içinde 5600'de iyi zaten ben Nitro önerdim burada kac aydır linç yedim sizin attığınız cihazlari eski forumcular görse yorum atamazsınız burada bana anlatmayın :)

Ben aynı cihaz modeli için konuşacağım 95W 3050'nin 55 FPS verdiği yerde 95W Ti 62-63 FPS veriyor bu az bir fark değil.

Ben model atmadım, benim bahsettiğim cihaz yeni nitro. Düzgün oku yorumları attığın Lenovo eski nesil, ben buraya arada 1K oynayan 12. Nesil lenovo ip3 atarım hala bana tatava yapıyor.
Bu kadar mesaj yazana kadar atsaydın o zaman. Yaparım, atarım. Ayrıca benimle babanın oğluymuşum gibi konuşma. Kaç mesajdır ergen ergen hareketler sergiliyorsun, muhatap olmak istemiyorum ama illa o durumda bırakıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı