Mühendislik için uygun olan ve oyunları iyi oynatacak notebook önerisi

Hocam GTX 1050 Bannerlord'da en düşük ayarlarda 20 fps lerde oynatıyor. Witcher 3 denemedim ama tahminen o da 20-30 arasıdır. Oynanabilir seviyenin altında performans veriyor iki oyunda da yani.

Bu bütçede belki GTX 1050 Ti ekran kartına sahip bir laptop bulunabilir. Hem arkadaşın isteklerine de daha uygun olur diye düşünüyorum.

Hocam GTX 1050 Bannerlord'da en düşük ayarlarda 20 fps lerde oynatıyor. Witcher 3 denemedim ama tahminen o da 20-30 arasıdır. Oynanabilir seviyenin altında performans veriyor iki oyunda da yani.

Bu bütçede belki GTX 1050 Ti ekran kartına sahip bir laptop bulunabilir. Hem arkadaşın isteklerine de daha uygun olur diye düşünüyorum.

Bannerlord çıkışını yaptığında optimize özürlü bir oyundu ve hala da öyle, FPS değerlerini bilmiyorum ama bu kadar düşük olacağını da zannetmiyorum, aynı şekilde Witcher 3'te de bu kadar düşük performans sergilemez 1050 mobile. Ayrıca gönderdiğim linki editledim, GTX 1650'li bir bilgisayar alternatifi sundum, o ürün stoklarda kalmamıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Dakika 7:43 1080p low ayarlarda ortalama 40-45 FPS alınabiliyor, oynanabilir diyebiliriz).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
(GTX 1650'de değerler kaçınılmaz olarak çok daha iyi).

Son düzenleme:
Bannerlord çıkışını yaptığında optimize özürlü bir oyundu ve hala da öyle, FPS değerlerini bilmiyorum ama bu kadar düşük olacağını da zannetmiyorum, aynı şekilde Witcher 3'te de bu kadar düşük performans sergilemez 1050 mobile.

(Dakika 7:43 1080p low ayarlarda ortalama 40-45 FPS alınabiliyor, oynanabilir diyebiliriz).

Hocam bende gtx 1050 ekran kartlı bir msi laptop var oradan biliyorum. Bannerlord dediğim gibi 20 civarı fps veriyor ki kuşatma savaşlarında falan daha da düşüyor. Witcher 3'ü ise denemedim, verdiğim değer tahminiydi o konuda yanılmış olabilirim.

Bütçeyi 500 tl kadar artırabilirseniz şöyle bir şey alınabilir belki. Hocamın da dediği gibi gtx 1650 çok daha performanslı bir karttır. Ancak ram 8gb, kullanım şeklinize göre yeterli gelmeyebilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı