Mühendislik için uygun olan ve oyunları iyi oynatacak notebook önerisi

Kaanboyaci35

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar mühendisliği okuyorum yeni bir laptop istiyorum. Kısmen orta düzey oyunlarda da sıkıntı çekmeden oynatan bir notebook düşünüyorum. Yazılım yazıyorum. Şu anda piyasa çok yüksek belki beklemem gerekir ama uygun bir laptop bulamadım önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar mühendisliği okuyorum yeni bir laptop istiyorum. Kısmen orta düzey oyunlarda da sıkıntı çekmeden oynatan bir notebook düşünüyorum. Yazılım yazıyorum. Şu anda piyasa çok yüksek belki beklemem gerekir ama uygun bir laptop bulamadım önerileriniz nelerdir?

.

.

Şu 4 modeli öneririm hocam. Yazılım konusunda takılma yapmaz. Fiyatlar bu notebooklara göre biraz fazla evet ama bundan daha aşağı bir sistem orta düzey oyunlarda bile sorun çıkartabilir. Alacaksanız eğer de haziran ortalarını bekleyin derim. Koronavirüsü etkisini azaltmaya başladığında mecbur düşürecekler fiyatları. Eğer bütçeniz bu miktardan fazlaysa tabii ki daha iyi notebooklar var elbette bütçene göre de bir şeyler önerebiliriz.

Bütçe 5 bin 6 bin civarı.
Oyun olarak Bannerlord, Witcher 3 tarzı oyunları oynatabilecek grafikler düşük olsun önemli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı